Quantcast
لوکتو | بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید
ورود عضویت

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست به عنوان یکی از عناوین موفق ۲۰۱۷ توجه بازیکنان و منتقدین را به خود جلب کند و به زودی می‌توانید آن را به شیوه کاملا جدیدی تجربه کنید. سازنده بازی، استودیو Ninja Theory، اعلام کرده است که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی بازی را برای دستگاه‌های Oculus Rift و HTC Vive در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۹ مرداد) برای استیم منتشر کند. خبر‌ خوب این است که اگر قبلا بازی را در استیم خریده باشید (یا در آینده آن را بخرید)، نسخه واقعیت مجازی را به رایگان دریافت خواهید کرد.

طبق بیانیه سازنده، نسخه واقعیت مجازی شامل کل بازی اصلی، تعدادی تنظیمات بیشتر و «حالت‌های بازی آزمایشی اضافه» خواهد شد. سازندگان همچنین در مورد نحوه رفع ایرادات دوربین و بهینه کردن Frame Rate بازی برای واقعیت مجازی صحبت کرده‌اند. 

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست بیشترین تعداد جایزه‌های مراسم BAFTA Game Awards سال ۲۰۱۷ کسب کند. این عنوان موفق به دریافت ۵ جایزه‌ در بخش‌های موفقیت هنری، موفقیت صوتی، بهترین بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی، و بهترین عملکرد شد. از نقاط قوت بازی سیستم مبارزات لذت بخش و داستان جذابی که به مشکل پیچیده بیماری‌های روان می‌پردازد بود. خود استودیوی سازنده هم به پیام بازی‌شان عمل کردند و به خیریه‌های مربوز به بیماری‌های روان کمک کردند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

علت نام‌ گذاری بازی Doom Eternal به جای Doom 2

استودیو id Software ه این که چرا ادامه ریبوت بازی Doom که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد Doom 2 نام‌گذاری نشد اشاره کرد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 27 مرداد 1397

نینتندو سوییچ با کیفیت تصویر 4K؟

شایعه شده است که در سال 2019 شاهد عرضه نسخه‌ای از کنسول نینتندو سوییچ با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 مرداد 1397

بازی Overwatch را آخر این هفته به صورت رایگان تجربه کنید

شما می‌توانید از پنج‌شنبه - 23 اگوست (1 شهریور) - بازی Overwatch را بر روی تمام پلتفرم‌ها به صورت رایگان تجربه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب