Quantcast
لوکتو | بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید
ورود عضویت

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 04 مرداد 1397
بازی Hellblade: Senua's Sacrifice به واقعیت مجازی می‌آید

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست به عنوان یکی از عناوین موفق ۲۰۱۷ توجه بازیکنان و منتقدین را به خود جلب کند و به زودی می‌توانید آن را به شیوه کاملا جدیدی تجربه کنید. سازنده بازی، استودیو Ninja Theory، اعلام کرده است که قرار است یک نسخه واقعیت مجازی بازی را برای دستگاه‌های Oculus Rift و HTC Vive در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۹ مرداد) برای استیم منتشر کند. خبر‌ خوب این است که اگر قبلا بازی را در استیم خریده باشید (یا در آینده آن را بخرید)، نسخه واقعیت مجازی را به رایگان دریافت خواهید کرد.

طبق بیانیه سازنده، نسخه واقعیت مجازی شامل کل بازی اصلی، تعدادی تنظیمات بیشتر و «حالت‌های بازی آزمایشی اضافه» خواهد شد. سازندگان همچنین در مورد نحوه رفع ایرادات دوربین و بهینه کردن Frame Rate بازی برای واقعیت مجازی صحبت کرده‌اند. 

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice توانست بیشترین تعداد جایزه‌های مراسم BAFTA Game Awards سال ۲۰۱۷ کسب کند. این عنوان موفق به دریافت ۵ جایزه‌ در بخش‌های موفقیت هنری، موفقیت صوتی، بهترین بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی، و بهترین عملکرد شد. از نقاط قوت بازی سیستم مبارزات لذت بخش و داستان جذابی که به مشکل پیچیده بیماری‌های روان می‌پردازد بود. خود استودیوی سازنده هم به پیام بازی‌شان عمل کردند و به خیریه‌های مربوز به بیماری‌های روان کمک کردند.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

استودیو Dice زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب