Quantcast
لوکتو | فهرست کامل بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX اعلام شد
ورود عضویت

فهرست کامل بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX اعلام شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 06 مرداد 1397
فهرست کامل بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX اعلام شد

امروز فهرست کامل بازیگران فیلم مورد انتظارStar Wars: Episode IX  از طریق وبسایت رسمی استار وارز اعلام شد که چندین سوپرایز را برای طرفداران به همراه داشت. جان ویلیامز (John Williams) همانند نسخههای قبلی این سری، موسیقی متن این فیلم را خواهد ساخت و جی. جی آبرامز (JJ Abrams) نیز برای کارگردانی آن بازگشسته است.

در فیلم نهم بسیاری از بازیگران فیلمهای قبلی مانند دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، آدام درایور (Adam Driver)، جان بویگا (John Boyga)، اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong'o)، کلی ماری ترن (Kelly Marie Tran)، جوناس سووتامو (Joonas Suotamo) و بیلی لیورد (Billie Lourd) در نقشهای خود باز میگردند و نائومی آکی (Naomi Ackie) به عنوان لیدی مکبث و ریچارد ای گرانت (Richard E. Grant) به عنوان لوگان بازیگران جدید این مجموعه هستند. در این فیلم همچنین باری دیگر شاهد شخصیتهای قدیمی این مجموعه با بازی کری فیشر (Carrie Fisher)، مارک همیل (Mark Hamil)، آنتونی دنیلز (Anthony Daniels) و بیلی دی ویلیماز (Billy Dee Williams) خواهیم بود.

جی جی آبرامز همچنین در این گزارش با انتشار بیانیهای از علت حضور کری فیشر فقید در این فیلم صحبت کرد و در اینباره گفت:

ما به شدت کری فیشر را دوست داشتیم و از یافتن یک پایان راضی کننده و مناسب برای حماسه اسکای بدون حضور او، اجتناب و پرهیز کردیم. ما هیچ موقع قصد نداشتیم که برای نقش او از تکنولوژی و یا بازیگر دیگری استفاده کنیم  اما با تشکر و قدردانی از دختر او، بیلی، ما توانستیم راهی را برای حفظ میراث کری در نقش لیا و در فیلم نهم با استفاده از سکانسهای دیده نشده از فیلم هفتم پیدا کنیم.

فیلمبرداری فیلم Star Wars: Episode IX در تاریخ یک اگوست و در شهر لندن آغاز میشود. این فیلم در دسامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.


برچسب ها: Star Wars IX

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

جانی دپ ایفاگر نقش گریندلوالد در دنیای سری Fantastic Beasts، بازگشتش در فیلم سوم این مجموعه را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب