Quantcast
لوکتو | بازی Saints Row 5 احتمالا ساخته نخواهد شد
ورود عضویت

بازی Saints Row 5 احتمالا ساخته نخواهد شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 06 مرداد 1397
بازی Saints Row 5 احتمالا ساخته نخواهد شد

سری Saints Row چند سالی است که جای خود را میان بازیکنان باز کرده و توانسته است طرفداران خودش را پیدا کند. اخیرا شایعاتی مبنی بر عرضه بازی Saints Row 5 در طی سال جاری به گوش می‌رسید؛ ولی با توجه به نزدیک شدن به پایان سال انتشار یک Saints Row جدید بعید به نظر می‌رسد، یا لااقل به این زودی‌ها نباید منتظر آن باشیم.

تمام اخبار و شایعاتی که ذکر می‌کردند باز Saints Row 5 امسال عرضه خواهد شد بر پایه حدس و گمان بوده‌اند. در حال حاضر ساخت هیچ بازی‌ای از سری Saints Row رسما تایید نشده است و استودیوی Volition هم خبری در این مورد منتشر نکرده است. عنوان چهارم این سری بعد از اعلام ورشکستگی کمپانی THQ و خریداری شدن فرنچایز و استودیوی سازنده توسط شرکت Deep Silver عرضه شد، ولی از نظر بسیاری از طرفداران سری بازی Saints Row خوبی نبود. 

بعد از آن هم شرکت Deep Silver تلاش کرد عنوانی مشابه سری Saints Row بسازد تا بلکه بتواند موفقیت این سری را تکرار کند. بازی Agents of Mayhem روش‌های بازاریابی بسیار خوبی داشت و بسیاری از هواداران فکر می‌کردند که آن قرار است همان بازی Saints Row ای باشد که همیشه می‌خواستند، فقط تحت عنوانی متفاوت. ولی با این که قبل از عرضه به نظر می‌رسید بازی Agents of Mayhem قرار است شبیه Saints Row های اول باشد، بعد از انتشار مشخص شد با عنوانی شبیه به بازی Saints Row 4 طرف هستیم. شرکت Deep silver اخیرا اعتراف کرد که بازی Agents of Mayhem هرگز نتوانست به موفقیتی که انتظارش را داشتند برسد.

به نظر می‌رسد بعد از ورشکستگی THQ، استودیوی Volition .دیدگاه اولیه‌اش نسبت به سری Saints Row را از دست داده است. با توجه به این که شایعات مختلف پیرامون ساخت نسخه پنجم بازی بسیار متفاوت و رندوم هستند، نتیجه‌گیری منطقی‌تر این است که احتمالا Deep Silver هرگز این عنوان را تولید نخواهد کرد. چنین کاری به ریسک بالایش نمی‌ارزد، مگر این که تصمیم بگیرند عنوانی بسازند که به نسخه‌های اول بازی شبیه‌تر باشد تا نسخه‌های اخیر آن. اگر آن‌ها به این روند ادامه دهند و خبری در مورد ساخت بازی Saints Row 5 را به عموم اعلام نکنند، بهتر است فکر ساخته شدن این عنوان را از سر خود بیرون کنند.


برچسب ها: Saints Row 5

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب