Quantcast
لوکتو | ساخت فیلم های X-Men: Dark Phoenix و The New Mutants همچنان در حال انجام است
ورود عضویت

ساخت فیلم های X-Men: Dark Phoenix و The New Mutants همچنان در حال انجام است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 06 مرداد 1397
ساخت فیلم های X-Men: Dark Phoenix و The New Mutants همچنان در حال انجام است

پس از انتشار یک شایعه بی اساس و بدون منبع موثق در اینترنت در روز جمعه گذشته که مدعی بود ساخت فیلمهای The New Mutants و X-Men: Dark Phoenix توسط کمپانی فاکس قرن بیستم کنسل شده است، امروز اعلام شد که این شایعات صحت ندارند و طرفداران دنیای مارول و اکس من همچنان باید منتظر اکران این دو فیلم باشند. طبق گفته‌های کاربری در ردیت به نام XFan2812XxXtrem، فاکس هنوز در حال پیشبرد مراحل تولید این دو فیلم است و برنامه دارد تا در سال ۲۰۱۹ هردوی آنها را روانه سینماها کند.

همچنین با قرارداد دو طرفهای که به تازگی میان دو کمپانی دیزنی و فاکس قرن بیستم به ثبت رسیده است، امتیاز و حق مالکیت محصولات فاکس در اختیار سهام‌داران هر دو کمپانی قرار میگیرد و باید دید که این دو غول فیلم‌سازی در آینده چه برنامه دیگری خواهند داشت اما این نکته باید ذکر شود که این قرارداد مالکیت در سال ۲۰۱۹ به صورت کامل اجرایی میشود و تاثیری بر اکران فیلمهای X-Men: Dark Phoenix و The New Mutants نخواهد داشت.

علاوه بر این به نظر میرسد که فیلمبرداریهای مجدد فیلم  X-Men: Dark Phoenix از ماه آینده و با حضور سوفی ترنر (Sophie Turner) آغاز خواهند شد؛ ترنر در مجموعه اکس من ایفاگر نقش جین گری است که فیلم جدید نیز به طور کامل روی او متمرکز خواهد بود. او پیش از این نیز مشغول فیلمبرداری فصل هشتم سریال Game of Thrones به عنوان سانسا استارک بوده است که به تازگی به پایان رسیده است. ترنر همچنین در مصاحبه با دیجیتال اسپای در ماه جولای در مورد فیلمبرداریهای مجدد این فیلم گفت:

صادقانه بخواهم بگویم، من در این لحظه نمیدانم که فیلمبرداری مجدد چه سکانسهایی را میخواهیم انجام دهیم. بنابراین نمیتوانم چیز زیادی را در مورد آن به شما بگویم. همه چیزیکه میدانم این است که به زودی به مونترئال بازخواهم گشت و اکران این فیلم در روز ولنتاین، یک نکته مثبت است.

فیلم The New Mutants نیز طبق اخبار موجود، دچار تغییراتی از جمله اضافه شدن یک شخصیت جدید خواهد شد. با این وجود استودیوی سازنده همچنان در حال پیشبرد مراحل تولید است و این فیلم در تاریخ مقرر اکران میشود. این فیلم در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ (دوم آگوست ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

فیلم X-Men: Dark Phoenix نیز در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹) اکران میشود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب