Quantcast
لوکتو | بازی Cyberpunk 2077 یک بازی سیاسی است
ورود عضویت

بازی Cyberpunk 2077 یک بازی سیاسی است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 08 مرداد 1397
بازی Cyberpunk 2077 یک بازی سیاسی است

آخرین نسخه از مجله Xbox Mag، توانسته مصاحبه‌ای با سازنده مراحل Cyberpunk 2077 داشته باشد و اطلاعات زیادی از این بازی را به دست بیاورد. پاتریک میلز (Patrick Mills) در پاسخ به این موضوع که آیا این بازی به سیاست خواهد پرداخت یا نه، این‌گونه موضوع را شرح داد : 

Cyberpunk 2077 یک بازی درباره مردمی با قدرت در صدر هرم و مردمی در قعر بدون داشتن هیچی است. این قدرت از طریق پول، سلسله مراتب و تکنولوژی به دست می‌آید. دقیقا همانند Witcher 3 که انتقادی پیچیده از دنیای سیاست و واقعیت  است، ما همان کار را روی این بازی پیاده کردیم. فکر کنم یک‌چیزی که این موضوع را تداعی می‌کند، این است که Cyberpunk ذاتا ژانری سیاسی دارد و یک فرنچایز اساسا سیاسی است و قرار است به همین منوال ادامه پیدا کند.

همچنین وی درباره این که چرا این بازی اول شخص است، این‌چنین پاسخ داد که بازیکن در این حالت احساس می‌کند که به دنیای بازی نزدیک‌تر است و می‌تواند حس کند که کاراکتر را تسخیر کرده است:

 بله شما می‌توانید Witcher 3 بازی کنید و از نمای سوم شخص لذت ببرید امادر بازی‌های سوم شخص، نگاه کردن به اطراف شبیه به تکان دادن دوربین است، نه جابجایی خود نگاه و این موضوع در این بازی تکرار نخواهد شد. 

وی به سوالاتی که در مورد زمان عرضه این بازی بود، پاسخ نداد و باید منتظر اعلام رسمی این استودیو لهستانی بمانیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پاسخ CD Projekt Red به برخی از شایعات پیرامون بازی Cyberpunk 2077

استودیو CD Projekt Red در توییتی نگرانی‌‌های طرفدارها در مورد بازی Cyberpunk 2077 را برطرف کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 29 آبان 1396

بازی Cyberpunk 2077 در E3 2018 نمایش خواهد داشت

طبق گزارشی که یک سایت لهستانی منتشر کرده، بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت.

حسام افرومند - 26 دی 1396

آهنگسازان بازی Cyberpunk 2077 مشخص شدند

اطلاعات اندک اما جالبی هم از موسیقی که سازندگان بازی از آهنگسازان می‌خواهند، هم منتشر شده است که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید.

حسام افرومند - 02 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Cyberpunk 2077
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب