Quantcast
لوکتو | نویسنده بازی Portal 2 به شرکت Valve بازگشت
ورود عضویت

نویسنده بازی Portal 2 به شرکت Valve بازگشت

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 08 مرداد 1397
نویسنده بازی Portal 2  به شرکت Valve بازگشت

شرکت Valve مدت‌ها است که بازیسازی را کنار گذاشته و تمام تمرکز خود را روی ارتقای بازی‌های فعلی و شبکه استیم کرده است. بازی‌های این شرکت از فرمولی برنده استفاده می‌کنند که باعث می‌شود هیچ‌وقت قدیمی نشوند. نام‌هایی چون Dota 2 و CS:GO همیشه در صدر جدول‌های استیم هستند و این نشان می‌دهد که این شرکت از وضعیت فعلی خود رضایت کافی دارد.

حال با معرفی Artifact، بازی کارتی Dota 2 در سال ۲۰۱۶، امید به کاربران برای فعال شدن دوباره بخش بازیسازی این شرکت بازگشت و حال جی پینکرتون (Jay Pinkerton) یکی از قدیمی‌ترین کارمندان شرکت Valve که سال گذشته به همراه چت فلیشک (Erik Wolpaw), اریک ولپا (Chet Faliszek) و مارک لیدلاو (Mark Laidlaw) از این شرکت جدا شده بودند، دوباره به این شرکت بازگشته است.

بر طبق اطلاعات بدست آمده توسط OWLverlord کاربر وبسایت Reddit وی دوباره به استخدام این شرکت درآمده است. این خبر زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بدانیم وی به عنوان نویسنده و دستیار نویسنده در پروژه‌های Portal 2, Left 4 Dead , Left 4 Dead 2 حضور داشته است و کامیک‌های بازی Team Fortress 2 نیز با همکاری وی ساخته شده است. 

در حال حاضر می‌دانیم که سه بازی برای پلتفرم VR توسط Valve در دست ساخت است، اما اطلاعاتی درباره زمان عرضه و یا حتی سبک این عناوین نداریم، چرا که این شرکت در حفظ اسرار خود بسیار خوب عمل می‌کند.


برچسب ها: Steam

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

روند تولید Dragon Age و Mass Effect جدید آغاز شده است

استودیو BioWare از برنامه‌هایش برای ادامه دادن فرنچایز‌های محبوبش سخن می‌گوید. برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 16 مرداد 1397

اطلاعات بیشتری از نسخه نینتندو سوییچ بازی Doom Eternal منتشر شد

شرکت بتزدا در جریان نمایشگاه Quake Con از نسخه نینتندو سوییچ Doom Eternal پرده برداشته است. برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 مرداد 1397

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب