Quantcast
لوکتو | نویسنده بازی Portal 2 به شرکت Valve بازگشت
ورود عضویت

نویسنده بازی Portal 2 به شرکت Valve بازگشت

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 08 مرداد 1397
نویسنده بازی Portal 2  به شرکت Valve بازگشت

شرکت Valve مدت‌ها است که بازیسازی را کنار گذاشته و تمام تمرکز خود را روی ارتقای بازی‌های فعلی و شبکه استیم کرده است. بازی‌های این شرکت از فرمولی برنده استفاده می‌کنند که باعث می‌شود هیچ‌وقت قدیمی نشوند. نام‌هایی چون Dota 2 و CS:GO همیشه در صدر جدول‌های استیم هستند و این نشان می‌دهد که این شرکت از وضعیت فعلی خود رضایت کافی دارد.

حال با معرفی Artifact، بازی کارتی Dota 2 در سال ۲۰۱۶، امید به کاربران برای فعال شدن دوباره بخش بازیسازی این شرکت بازگشت و حال جی پینکرتون (Jay Pinkerton) یکی از قدیمی‌ترین کارمندان شرکت Valve که سال گذشته به همراه چت فلیشک (Erik Wolpaw), اریک ولپا (Chet Faliszek) و مارک لیدلاو (Mark Laidlaw) از این شرکت جدا شده بودند، دوباره به این شرکت بازگشته است.

بر طبق اطلاعات بدست آمده توسط OWLverlord کاربر وبسایت Reddit وی دوباره به استخدام این شرکت درآمده است. این خبر زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بدانیم وی به عنوان نویسنده و دستیار نویسنده در پروژه‌های Portal 2, Left 4 Dead , Left 4 Dead 2 حضور داشته است و کامیک‌های بازی Team Fortress 2 نیز با همکاری وی ساخته شده است. 

در حال حاضر می‌دانیم که سه بازی برای پلتفرم VR توسط Valve در دست ساخت است، اما اطلاعاتی درباره زمان عرضه و یا حتی سبک این عناوین نداریم، چرا که این شرکت در حفظ اسرار خود بسیار خوب عمل می‌کند.


برچسب ها: Valve - Steam - Portal 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

نسخه ریمیک Resident Evil 2 یکی از عناوین موردانتظار سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود که به تازگی حجم آن روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان مشخص شده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 15 آذر 1397

مراسم TGA 2018: زمان انتشار بازی Rage 2 مشخص شد

استودیو بتزدا تاریخ رسمی انتشار بازی Rage 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397

فهرست برندگان مراسم The Game Awards 2018

شب گذشته برندگان مراسم The Game Awards 2018 اعلام شدند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب