Quantcast
لوکتو | باکس آفیس: افتتاحیه 61.5 میلیون دلاری فیلم Mission: Impossible – Fallout
ورود عضویت

باکس آفیس: افتتاحیه 61.5 میلیون دلاری فیلم Mission: Impossible – Fallout

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 09 مرداد 1397
باکس آفیس: افتتاحیه 61.5 میلیون دلاری فیلم Mission: Impossible – Fallout

فیلم مورد انتظار Mission: Impossible – Fallout سرانجام این آخر هفته اکران شد و توانست در سه روز ابتدایی اکران همانند پیش بینیها با 5.61 میلیون دلار فروش به بهترین افتتاحیه در تاریخ این مجموعه سینمایی پس از فیلم دوم با افتتاحیه 8.57 میلیون دلاریاش در سال 2000 تبدیل شود. افتتاحیه این فیلم همچنین دومین افتتاحیه بزرگ در میان فیلمهای تام کروز (Tom Cruise) پس از فیلم War of the Worlds محصول سال 2005 و بزرگ ترین افتتاحیه میان آثار کمپانی پارامونت پیکچرز پس از افتتاحیه فیلم Teenage Mutants Ninja Turtles در سال 2014 و با افتتاحیه 5.65 میلیون دلاری‌اش محسوب می‌شود. فیلم Fallout نه تنها بهترین نقدها را از جانب منتقدین در بین تمامی عناوین این سری کسب کرده است بلکه توانست نمره A را نیز از وبسایت سینما اسکور کسب کند. در بازار جهانی نیز این فیلم عملکرد قابل قبولی را داشت و در این اخر هفته فروش آن به 92 میلیون دلار رسید که طبق گزارش پارامونت پیکچرز، این میزان فروش 19 درصد بیشتر از فیلم Rogue Nation بوده است؛ کشورهای انگلستان با 9 میلیون دلار، هند با 7 میلیون دلار، اندونزی با 5.5 ملیون دلار، تایوان با 4.5 میلیون دلار، مکزیک با 8.4 میلیون دلار و روسیه با 4 میلیون دلار فروش، بیشترین میزان فروش را در میان مارکتهای بین المللی داشتهاند.

فیلم Mamma Mia! Here We Go Again در دومین آخر هفته اکرانش تنها 15 میلیون دلار فروش داشت تا فروش کلی آن در باکس آفیس داخلی به 70 میلیون دلار برسد. فیلم Equalizer 2 نیز که هفته گذشته و در اولین آخرهفته اکرانش در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت، این اخر هفته با فروش 14 میلیون دلاریش در رتبه سوم جای گرفت و مطابق پیش بینیها توانایی رقابت با فیلم Mission: Impossible – Fallout را نداشت. فروش کلی این فیلم در ده روز ابتدایی اکرانش در باکس آفیس داخلی 65 میلیون دلار است.

انیمیشن Hotel Transylvania 3: Summer Vacation نیز در سومین هفته اکرانش به 3.12 میلیون دلار فروش دست یافت و در رتبه چهارم جدول باکس آفیس این آخرهفته قرار گرفت. در رتبه پنجم انیمیشن Teen Titans Go! To the Movies ساخته وارنر برادرز قرار دارد که توانست در اولین هفته اکران خود به 5.10 میلیون دلار فروش دست پیدا کند. بودجه ساخت این انیمیشن تنها 10 میلیون دلار بوده است.


برچسب ها: mission impossible Fallout

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها

به نظر می‌رسد که فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در کنار موفقیت در جلب نظر مثبت منتقدان، توانسته در گیشه‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397


نظر خود را بنویسید





بازی
فیلم
سریال
مطالب