Quantcast
لوکتو | مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد
ورود عضویت

مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 09 مرداد 1397
مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد

مارک همیل (Mark Hamill)، بازیگر نقش لوک اسکایواکر در صفحه اینستاگرام خود، درباره حضور کری فیشر (Carrie Fisher) در فیلم Star Wars: Episode IX به کارگردانی جی جی آبرامز (J. J. Abrams) اظهار نظر کرد. همانطور که اعلام شد، در این فیلم از سکانس‌های استفاده‌نشده کری فیشر در فیلم Star Wars: The Force Awakens استفاده خواهد شد.

 

مارک همیل در اینستاگرام خود گفت: «روبروشدن با آخرین فصل داستان اسکایواکر بدون کری تلخ و شیرین است. کری غیرقابل‌جایگزینی است و از اینکه کسی جای او را پر نخواهد کرد، احساس آرامش می‌کنم و مطمئنم بعد از شنیدن این خبر، دوستداران او نیز همین احساس را داشته‌اند.» او پیام خود را با هشتگ #CarrieOnForever که این روزها ترند شده، به پایان رساند.

Star Wars

مارک همیل و کری فیشر برای اولین بار، در سال 1977 در فیلم Star Wars: A New Hope هم‌بازی شدند و از آن زمان با هم دوستان خوبی بوده‌اند و یکی از محبوب‌ترین و بهترین زوج‌های سینمایی تاریخ به شمار می‌روند.

 

در سال 2016، کمی پس از پایان فیلمبرداری Star Wars: The Last Jedi، کری فیشر درگذشت، در حالی که کاراکتر او در این فیلم زنده مانده بود و قرار بود تا در اپیزود نهم Star Wars نیز حضور داشته باشد. همین مسئله سوالات زیادی را برای طرفداران Star Wars پدید آورد که او چگونه در اپیزود نهم حضور خواهد داشت. خوشبختانه جی جی آبرامز و استودیو Lucasfilms تصمیم گرفتند تا به جای استفاده از بدل (بیلی لورد، دختر کری فیشر یکی از بازیگران فیلم است) یا CGI، از فوتیج‌های استفاده نشده از اپیزود هفتم Star Wars برای پایان دادن به حماسه خانواده اسکایواکر استفاده کنند. آبرامز در این‌باره گفته بود: «پیدا کردن یک پایان مناسب برای حماسه اسکایواکر بدون کری فیشر غیرممکن است».

Star Wars: The Last JediStar Wars: The Last Jedi

فیلمبرداری Star Wars: Episode IX از روز 1 آگوست (فردا) در استودیو پاینوود لندن آغاز می‌شود و این فیلم در دسامبر 2019 اکران می‌شود.


برچسب ها: Star Wars - Star Wars Episode IX

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

اوانجلین لیلی ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی فیلم Ant-Man and the Wasp، صحبت‌های تازه‌ای را در مورد پایان این فیلم و ارتباطش با اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War انجام داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

جانی دپ ایفاگر نقش گریندلوالد در دنیای سری Fantastic Beasts، بازگشتش در فیلم سوم این مجموعه را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب