Quantcast
لوکتو | مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد
ورود عضویت

مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 09 مرداد 1397
مارک همیل درباره حضور کری فیشر در قسمت نهم Star Wars اظهار نظر کرد

مارک همیل (Mark Hamill)، بازیگر نقش لوک اسکایواکر در صفحه اینستاگرام خود، درباره حضور کری فیشر (Carrie Fisher) در فیلم Star Wars: Episode IX به کارگردانی جی جی آبرامز (J. J. Abrams) اظهار نظر کرد. همانطور که اعلام شد، در این فیلم از سکانس‌های استفاده‌نشده کری فیشر در فیلم Star Wars: The Force Awakens استفاده خواهد شد.

 

مارک همیل در اینستاگرام خود گفت: «روبروشدن با آخرین فصل داستان اسکایواکر بدون کری تلخ و شیرین است. کری غیرقابل‌جایگزینی است و از اینکه کسی جای او را پر نخواهد کرد، احساس آرامش می‌کنم و مطمئنم بعد از شنیدن این خبر، دوستداران او نیز همین احساس را داشته‌اند.» او پیام خود را با هشتگ #CarrieOnForever که این روزها ترند شده، به پایان رساند.

Star Wars

مارک همیل و کری فیشر برای اولین بار، در سال 1977 در فیلم Star Wars: A New Hope هم‌بازی شدند و از آن زمان با هم دوستان خوبی بوده‌اند و یکی از محبوب‌ترین و بهترین زوج‌های سینمایی تاریخ به شمار می‌روند.

 

در سال 2016، کمی پس از پایان فیلمبرداری Star Wars: The Last Jedi، کری فیشر درگذشت، در حالی که کاراکتر او در این فیلم زنده مانده بود و قرار بود تا در اپیزود نهم Star Wars نیز حضور داشته باشد. همین مسئله سوالات زیادی را برای طرفداران Star Wars پدید آورد که او چگونه در اپیزود نهم حضور خواهد داشت. خوشبختانه جی جی آبرامز و استودیو Lucasfilms تصمیم گرفتند تا به جای استفاده از بدل (بیلی لورد، دختر کری فیشر یکی از بازیگران فیلم است) یا CGI، از فوتیج‌های استفاده نشده از اپیزود هفتم Star Wars برای پایان دادن به حماسه خانواده اسکایواکر استفاده کنند. آبرامز در این‌باره گفته بود: «پیدا کردن یک پایان مناسب برای حماسه اسکایواکر بدون کری فیشر غیرممکن است».

Star Wars: The Last JediStar Wars: The Last Jedi

فیلمبرداری Star Wars: Episode IX از روز 1 آگوست (فردا) در استودیو پاینوود لندن آغاز می‌شود و این فیلم در دسامبر 2019 اکران می‌شود.


برچسب ها: Star Wars - Star Wars Episode IX

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد

گای پیرس در فیلم Bloodshot همبازی وین دیزل خواهد بود، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397

نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

به نظر می‌رسد مارول قصد دارد تا شخصیت‌‌های نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home بازگرداند، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397

اطلاعات جدیدی از سریال Halo منتشر شد.

آقای Gary levin مدیر برنامه شبکه Show Time در مصاحبه با IGN این سریال را بسیار بزرگ و عمیق عنوان کرده است. 

احسان علی جعفری - 16 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب