Quantcast
لوکتو | بازیگران Guardians of the Galaxy از جیمز گان حمایت کردند
ورود عضویت

بازیگران Guardians of the Galaxy از جیمز گان حمایت کردند

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 09 مرداد 1397
بازیگران Guardians of the Galaxy از جیمز گان حمایت کردند

کریس پرات (Chris Pratt)، زو سالدانا (Zoe Saldana)، وین دیزل (Vin Diesel) و دیگر بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy، در نامه‌ای سرگشاده، به اخراج جیمز گان (Games Gunn)، کارگردان این فیلم واکنش نشان دادند. پرات هنگام انتشار این نامه در اینستاگرام خود نوشت: «اگرچه شخصا از شوخی‌های نامناسب جیمز گان در سال‌های گذشته حمایت نمی‌کنم، اما او مرد خوبی است. شخصا دوست دارم او را به عنوان کارگردان Guardians of the Galaxy: Vol. 3 ببینم. اگر ممکن است، نامه ما را که توسط همه امضا شده، بخوانید.»

 

علاوه بر پرات، سالدانا و دیزل، دیو باتیستا (Dave Bautista)، کارن گیلان (Karen Gillan)، بردلی کوپر (Bradley Cooper)، شان گان (Sean Gunn)، مایکل روکر (Michael Rooker) و پام کلمنتیف (Pom Klementieff) نیز از جیمز گان حمایت کردند. آن‌ها در این نامه سرگشاده اعلام کردند که توسط طرفداران و اهالی رسانه که دوست دارند جیمز گان به این فرانچایز بازگردد، تشویق شده‌اند تا این نامه را بنویسند. حدود 10 روز پیش، کمپانی دیزنی جیمز گان را به دلیل شوخی‌های زننده او در توییتر درباره کودک‌آزاری و تجاوز اخراج کرد. خبر اخراج گان مایه خرسندی طرفداران دونالد ترامپ شد، زیرا گان به صراحت از ترامپ انتقاد می‌کرد.

علاوه بر حمایت بازیگران فیلم، طرفداران Guardians of the Galaxy نیز در وبسایت Change.org دادخواستی را ایجاد کردند که بیش از 335 هزار نفر آن را امضا کرده‌اند.

بازیگران Guardians of the Galaxy در نامه خود نوشته‌اند: «ما کاملا از جیمز گان حمایت می‌کنیم. ما از اخراج ناگهانی او شگفت‌زده شدیم و 10 روز را صرف فکر و بحث کردن درباره این موضوع کردیم تا بتوانیم به آن واکنش نشان دهیم. طرفداران و اهالی رسانه که خواهان بازگشت جیمز گان هستند، به ما قوت قلب دادند و البته، افرادی که توطئه‌های پیرامون او را باور کردند، ما را ناامید کردند.»

بازیگران در نامه خود تأکید کرده‌اند که به هیچ وجه از شوخی‌های قدیمی گان دفاع نمی‌کنند و تنها تجربه‌شان از همکاری با او را به اشتراک می‌گذارند.

 

آن‌ها در ادامه نوشتند داستان او به هیچ وجه تمام نشده است و امیدوارند که همه آمریکایی‌ها، فارق از جهت‌گیری سیاسی، او را ترور شخصیتی نکنند، زیرا آنچه در گذشته رخ داده، کاملا با جیمز گان امروزی متفاوت است.

 

آیا دیزنی جیمز گان را برای کارگردانی Guardians of the Galaxy Vol. 3 بازمی‌گرداند؟شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب