Quantcast
لوکتو | اولین تریلر گیم پلی بازی The Sinking City منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر گیم پلی بازی The Sinking City منتشر شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 09 مرداد 1397
اولین تریلر گیم پلی بازی The Sinking City منتشر شد

استودیو بازی‌سازی اوکراینی Frogwares، که بیشتر برای ساخت بازی‌های شرلوک هولمز (Sherlock Holmes) شناخته می‌شود، اولین تریلر از گیم‌پلی بازی The Sinking City را منتشر کرده است. این بازی یک عنوان جهان‌باز و کارآگاهی است که از رمان‌های اچ پی لاوکرافت (H.P. Lovecraft) الهام گرفته شده‌است. توضیحات رسمی تریلر به شرح زیر است:

«این تریلر جدید اطلاعات بیشتری را در مورد وضعیت روانی کاراکتر اصلی، فعل و انفعالش با شهر بزرگ و گسترده و احاطه‌کننده اوکمانت (Oakmont) و اتمسفر مغشوش کننده بازی روشن می‌کند.

«چارلز دبلیو رید (Charles W. Reed) یک کارآگاه خصوصی در نیوانگلند دهه ۱۹۲۰ است. گذشته او و الهامات فراطبیعی‌اش او را شکنجه می‌دهند و چارلز برای رهایی از جنون پیشرونده‌ای که به آن مبتلا شده است به شهر اوکمانت در ماساچوست می‌رود. شهر اوکمانت، که در گذشته برای تجارت‌های قاچاق پرسودش شناخته می‌شد، حالا توسط سیلی با ماهیت ماوراءالطبیعه از باقی دنیا جدا شده است. بازیکن باید در شهر پر از زوال و خرافات با پسمانده‌های بشریت در بیفتد، سرنخ‌هایی را دنبال کند که آرزو می‌کند هرگز پیدایشان نکرده بود و پرده از وحشتی کیهانی بردارد که دنیا را تهدید می‌کند.»

 

 

بازی The Sinking City قرار است در ۲۱ مارس ۲۰۱۹ (یک فروردین ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.


برچسب ها: The Sinking City - Frogwares

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بازی Red Dead Redemption 2 بعد یک سال تاخیر، حالا بسیار به زمان عرضه نزدیک شده است و بزودی می‌توانید در دنیای بی‌نظیر غرب وحشی غرق شوید، چرا که Rockstar اطلاعات مربوط به پیش دانلود بازی را ارائه کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

تریلر جدید بخش داستانی بازی Battlefield 5 منتشر شد

استودیوDice  تریلر جدیدی را از بخش داستانی و تک نفره بازی Battlefield 5 منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 مهر 1397

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب