Quantcast
لوکتو | فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود
ورود عضویت

فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 10 مرداد 1397
فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود

به مناسبت 10 سالگی فیلم The Dark Knight، وب‌سایت هالیوود ریپورتر مصاحبه‌ای با دیوید دستمالچیان، بازیگر ایرانی-ارمنی تبار فیلم، از راز فیلم کریستوفر نولان پرده برداشت.

 

دستمالچیان که در این فیلم نقش تامس شیف، نوچه شیزوفرنیک جوکر را که توسط هاروی دنت شکنجه می‌شود، بازی کرد، از تأثیر این فیلم بر زندگی‌اش گفت. او اظهار کرد که از بازی در یک فیلم بزرگ و قرار گرفتن در میان ستارگانی چون کریستیان بیل (Christian Bale)، هیث لجر (Heath Ledger) و کریستوفر نولان هیجان‌زده بود، مخصوصا که خود او از طرفداران کامیک‌بوک‌های بتمن است. در سکانسی که آرون اکهارت (Aaron Eckhart) در نقش هاروی دنت، تفنگ خود را به پیشانی تامس فشار می‌دهد، دستمالچیان آنقدر هیجان‌زده می‌شود که پیشانی خود را به لوله تفنگ فشار می‌دهد و در نتیجه، جای لوله تفنگ تا چند هفته روی پیشانی او می‌ماند.

The Dark Knight

چند سال بعد از فیلم The Dark Knight، دستمالچیان بار دیگر با کریستوفر نولان دیدار می‌کند و در این دیدار، نولان به او می‌گوید که این سکانس، نزدیک بود تا باعث شود فیلم The Dark Knight درجه سنی R (مناسب برای بالای 18 سال) بگیرد، در نتیجه، در هنگام تدوین، جای لوله تفنگ روی پیشانی او پاک شده است.

 

عجیب است که به خاطر چنین جزئیات کوچکی، MPAA که مسئول درجه‌بندی سنی فیلم‌ها در آمریکا است، قرار بوده به فیلم The Dark Knight درجه سنی R را بدهد.

دستمالچیان که در تئاتر نیز بسیار فعال است، پس از The Dark Knight در فیلم‌هایی چون Prisoners، Animals، Ant-Man و Blade Runner 2049 بازی کرد و این روزها نیز فیلم Ant-Man and the Wasp را روی پرده دارد.


برچسب ها: the Dark knight

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب