Quantcast
لوکتو | فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود
ورود عضویت

فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 10 مرداد 1397
فیلم The Dark Knight در ابتدا یک فیلم بزرگسالانه بود

به مناسبت 10 سالگی فیلم The Dark Knight، وب‌سایت هالیوود ریپورتر مصاحبه‌ای با دیوید دستمالچیان، بازیگر ایرانی-ارمنی تبار فیلم، از راز فیلم کریستوفر نولان پرده برداشت.

 

دستمالچیان که در این فیلم نقش تامس شیف، نوچه شیزوفرنیک جوکر را که توسط هاروی دنت شکنجه می‌شود، بازی کرد، از تأثیر این فیلم بر زندگی‌اش گفت. او اظهار کرد که از بازی در یک فیلم بزرگ و قرار گرفتن در میان ستارگانی چون کریستیان بیل (Christian Bale)، هیث لجر (Heath Ledger) و کریستوفر نولان هیجان‌زده بود، مخصوصا که خود او از طرفداران کامیک‌بوک‌های بتمن است. در سکانسی که آرون اکهارت (Aaron Eckhart) در نقش هاروی دنت، تفنگ خود را به پیشانی تامس فشار می‌دهد، دستمالچیان آنقدر هیجان‌زده می‌شود که پیشانی خود را به لوله تفنگ فشار می‌دهد و در نتیجه، جای لوله تفنگ تا چند هفته روی پیشانی او می‌ماند.

The Dark Knight

چند سال بعد از فیلم The Dark Knight، دستمالچیان بار دیگر با کریستوفر نولان دیدار می‌کند و در این دیدار، نولان به او می‌گوید که این سکانس، نزدیک بود تا باعث شود فیلم The Dark Knight درجه سنی R (مناسب برای بالای 18 سال) بگیرد، در نتیجه، در هنگام تدوین، جای لوله تفنگ روی پیشانی او پاک شده است.

 

عجیب است که به خاطر چنین جزئیات کوچکی، MPAA که مسئول درجه‌بندی سنی فیلم‌ها در آمریکا است، قرار بوده به فیلم The Dark Knight درجه سنی R را بدهد.

دستمالچیان که در تئاتر نیز بسیار فعال است، پس از The Dark Knight در فیلم‌هایی چون Prisoners، Animals، Ant-Man و Blade Runner 2049 بازی کرد و این روزها نیز فیلم Ant-Man and the Wasp را روی پرده دارد.


برچسب ها: the Dark knight

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد

گای پیرس در فیلم Bloodshot همبازی وین دیزل خواهد بود، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397

نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

به نظر می‌رسد مارول قصد دارد تا شخصیت‌‌های نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home بازگرداند، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397

اطلاعات جدیدی از سریال Halo منتشر شد.

آقای Gary levin مدیر برنامه شبکه Show Time در مصاحبه با IGN این سریال را بسیار بزرگ و عمیق عنوان کرده است. 

احسان علی جعفری - 16 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب