Quantcast
لوکتو | جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست
ورود عضویت

جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 11 مرداد 1397
جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست

طبق اخبار منتشر شده، جسیکا چاستین (Jessica Chastain) به فیلم اکشن Eve پیوسته است و از جانب کمپانی فیلمسازی خود، فریکل فیلمز پروداکشنز به همراه کمپانی وولتیج پیکچرز تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. متیو نیوتون (Matthew Newton) که فیلمنامه این فیلم را نوشته است، کارگردان آن خواهد بود. نیوتون اخیرا فیلم Who We Are Now را با بازی جولیان نیکولسون (Julianne Nicholson)، اما رابرتز (Emma Roberts) و زک کویینتو (Zack Quinto) کارگردانی کرده است.

جزییات داستان این فیلم هنوز منتشر نشده است و نیکولاس چارتیر (Nicholas Chartier)، دامنیک راستام (Dominic Rustam)، نیتون، چاستین و همکار او در فریکل فیلمز، کلی کرمایکل (Kelly Carmichael) تهیه کنندگان آن هستند. جسیکا چاستین و کلی کرمایکل در بیانیهای مشترک در مورد این فیلم گفتند:

متیو در طراحی شخصیتهای پیچیده فوق العاده است. ما یکی از طرفداران کارهای او بودهایم و برای همکاری با او در پروژه این فیلم بسیار هیجان زده هستیم.

نیکولاس چارتیر نیز در مورد این فیلم اعلام کرد که مت نیوتون شخصیتهای بینظری را در فیلم Eve خلق کرده است و جسیکا چاستین بار دیگر نقش آفرینی فوق العادهای را در آن ارائه خواهد کرد.

چاستین اخیرا در فیلم Mollys Game به کارگردانی آرون سورکین (Aaron Sorkin) حضور یافته است و در آینده نیز در فیلمهای X-Men: Dark Phoenix به عنوان نقش منفی اصلی فیلم و در فیلم It: Chapter 2 به عنوان ورژن بالغ شخصیت بورلی مارش دیده خواهد شد. او همچنین در فیلم George and Tammy نیز در نقش مقابل جاش برولین (Josh Brolin) بازی خواهد کرد. چاستین در سالهای قبل نیز برای بازی در فیلمهای Zero Dark Thirty و The Help نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.


برچسب ها: Eve With Voltage

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود

طبق اعلام روبن فلایشر ساخت فیلم Zombieland 2 از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب