Quantcast
لوکتو | جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست
ورود عضویت

جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 11 مرداد 1397
جسیکا چاستین به فیلم Eve پیوست

طبق اخبار منتشر شده، جسیکا چاستین (Jessica Chastain) به فیلم اکشن Eve پیوسته است و از جانب کمپانی فیلمسازی خود، فریکل فیلمز پروداکشنز به همراه کمپانی وولتیج پیکچرز تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. متیو نیوتون (Matthew Newton) که فیلمنامه این فیلم را نوشته است، کارگردان آن خواهد بود. نیوتون اخیرا فیلم Who We Are Now را با بازی جولیان نیکولسون (Julianne Nicholson)، اما رابرتز (Emma Roberts) و زک کویینتو (Zack Quinto) کارگردانی کرده است.

جزییات داستان این فیلم هنوز منتشر نشده است و نیکولاس چارتیر (Nicholas Chartier)، دامنیک راستام (Dominic Rustam)، نیتون، چاستین و همکار او در فریکل فیلمز، کلی کرمایکل (Kelly Carmichael) تهیه کنندگان آن هستند. جسیکا چاستین و کلی کرمایکل در بیانیهای مشترک در مورد این فیلم گفتند:

متیو در طراحی شخصیتهای پیچیده فوق العاده است. ما یکی از طرفداران کارهای او بودهایم و برای همکاری با او در پروژه این فیلم بسیار هیجان زده هستیم.

نیکولاس چارتیر نیز در مورد این فیلم اعلام کرد که مت نیوتون شخصیتهای بینظری را در فیلم Eve خلق کرده است و جسیکا چاستین بار دیگر نقش آفرینی فوق العادهای را در آن ارائه خواهد کرد.

چاستین اخیرا در فیلم Mollys Game به کارگردانی آرون سورکین (Aaron Sorkin) حضور یافته است و در آینده نیز در فیلمهای X-Men: Dark Phoenix به عنوان نقش منفی اصلی فیلم و در فیلم It: Chapter 2 به عنوان ورژن بالغ شخصیت بورلی مارش دیده خواهد شد. او همچنین در فیلم George and Tammy نیز در نقش مقابل جاش برولین (Josh Brolin) بازی خواهد کرد. چاستین در سالهای قبل نیز برای بازی در فیلمهای Zero Dark Thirty و The Help نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.


برچسب ها: Eve With Voltage

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استن لی در 95 سالگی درگذشت

استن لی (Stan Lee)، نویسنده و ویرایشگر افسانه‌ای کامیک‌بوک، در سن 95 سادگی درگذشت. با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 21 آبان 1397

حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey

مذاکرات با ایوان مک گرگور برای بازی در فیلم Birds of Prey آغاز شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آبان 1397

فیلم سینمایی Breaking Bad ساخته می شود

فیلم سینمایی Greenbrier، همان فیلم سینمایی سریال Breaking Bad است! با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب