Quantcast
لوکتو | بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد
ورود عضویت

بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

امروز در جریان رویداد PlayStation China و با حضور خبرنگاران، بازی Farside توسط شرکت Perfect World Entertainment برای کنسول پلی‌استیشن 4 معرفی شد. 

این بازی در اصل پورت‌ نسخه موبایلی برای کنسول بوده و با استفاده از کنترلر‌های پلی استیشن، بازی حالت جدی‌تری به خودش خواهد گرفت. البته احتمالا چیزی از این بازی نشنیده‌اید، چرا که تقریبا تمامی کاربرانش در کشور چین زندگی می‌کنند.

البته هیچکس مشکلی برای ورود به این بازی پیدا نخواهد کرد، چرا که فرمول Battle Royale تغییری نکرده و بازی‌ کماکان با پریدن به وسیله چتر آغاز می‌شود و زنده ماندن مهم‌ترین المان بازی است. اسلحه‌های مختلفی در این بازی استفاده شده و تقریبا نحوه شلیک و برد آن‌ها همانند نسخه‌ واقعی اسلحه است. 

بازی Farside توسط Dark Horse Game Studio توسعه یافته و در دو زبان چینی و انگلیسی در دسترس است. البته اتصال به بازی در نسخه انگلیسی با توجه به این‌که سرورهای بازی در چین هستند، کمی سخت است و از این نظر تفاوتی با نسخه چینی ندارد.

اگر این بازی موفقیت خوبی را روی پلتفرم پلی‌استیشن کسب کند، احتمال عرضه نسخه‌ای برای بازارهای غربی تقویت خواهد شد. 


برچسب ها: Sony - PUBG - Fortnite - Battle Royale - Farside

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب