Quantcast
لوکتو | بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد
ورود عضویت

بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

امروز در جریان رویداد PlayStation China و با حضور خبرنگاران، بازی Farside توسط شرکت Perfect World Entertainment برای کنسول پلی‌استیشن 4 معرفی شد. 

این بازی در اصل پورت‌ نسخه موبایلی برای کنسول بوده و با استفاده از کنترلر‌های پلی استیشن، بازی حالت جدی‌تری به خودش خواهد گرفت. البته احتمالا چیزی از این بازی نشنیده‌اید، چرا که تقریبا تمامی کاربرانش در کشور چین زندگی می‌کنند.

البته هیچکس مشکلی برای ورود به این بازی پیدا نخواهد کرد، چرا که فرمول Battle Royale تغییری نکرده و بازی‌ کماکان با پریدن به وسیله چتر آغاز می‌شود و زنده ماندن مهم‌ترین المان بازی است. اسلحه‌های مختلفی در این بازی استفاده شده و تقریبا نحوه شلیک و برد آن‌ها همانند نسخه‌ واقعی اسلحه است. 

بازی Farside توسط Dark Horse Game Studio توسعه یافته و در دو زبان چینی و انگلیسی در دسترس است. البته اتصال به بازی در نسخه انگلیسی با توجه به این‌که سرورهای بازی در چین هستند، کمی سخت است و از این نظر تفاوتی با نسخه چینی ندارد.

اگر این بازی موفقیت خوبی را روی پلتفرم پلی‌استیشن کسب کند، احتمال عرضه نسخه‌ای برای بازارهای غربی تقویت خواهد شد. 


برچسب ها: Sony - PUBG - Fortnite - Battle Royale - Farside

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بازی Red Dead Redemption 2 بعد یک سال تاخیر، حالا بسیار به زمان عرضه نزدیک شده است و بزودی می‌توانید در دنیای بی‌نظیر غرب وحشی غرق شوید، چرا که Rockstar اطلاعات مربوط به پیش دانلود بازی را ارائه کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب