Quantcast
لوکتو | بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد
ورود عضویت

بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

امروز در جریان رویداد PlayStation China و با حضور خبرنگاران، بازی Farside توسط شرکت Perfect World Entertainment برای کنسول پلی‌استیشن 4 معرفی شد. 

این بازی در اصل پورت‌ نسخه موبایلی برای کنسول بوده و با استفاده از کنترلر‌های پلی استیشن، بازی حالت جدی‌تری به خودش خواهد گرفت. البته احتمالا چیزی از این بازی نشنیده‌اید، چرا که تقریبا تمامی کاربرانش در کشور چین زندگی می‌کنند.

البته هیچکس مشکلی برای ورود به این بازی پیدا نخواهد کرد، چرا که فرمول Battle Royale تغییری نکرده و بازی‌ کماکان با پریدن به وسیله چتر آغاز می‌شود و زنده ماندن مهم‌ترین المان بازی است. اسلحه‌های مختلفی در این بازی استفاده شده و تقریبا نحوه شلیک و برد آن‌ها همانند نسخه‌ واقعی اسلحه است. 

بازی Farside توسط Dark Horse Game Studio توسعه یافته و در دو زبان چینی و انگلیسی در دسترس است. البته اتصال به بازی در نسخه انگلیسی با توجه به این‌که سرورهای بازی در چین هستند، کمی سخت است و از این نظر تفاوتی با نسخه چینی ندارد.

اگر این بازی موفقیت خوبی را روی پلتفرم پلی‌استیشن کسب کند، احتمال عرضه نسخه‌ای برای بازارهای غربی تقویت خواهد شد. 


برچسب ها: Sony - PUBG - Fortnite - Battle Royale - Farside

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب