Quantcast
لوکتو | بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد
ورود عضویت

بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Farside به سبک Battle Royale برای پلی استیشن 4 معرفی شد

امروز در جریان رویداد PlayStation China و با حضور خبرنگاران، بازی Farside توسط شرکت Perfect World Entertainment برای کنسول پلی‌استیشن 4 معرفی شد. 

این بازی در اصل پورت‌ نسخه موبایلی برای کنسول بوده و با استفاده از کنترلر‌های پلی استیشن، بازی حالت جدی‌تری به خودش خواهد گرفت. البته احتمالا چیزی از این بازی نشنیده‌اید، چرا که تقریبا تمامی کاربرانش در کشور چین زندگی می‌کنند.

البته هیچکس مشکلی برای ورود به این بازی پیدا نخواهد کرد، چرا که فرمول Battle Royale تغییری نکرده و بازی‌ کماکان با پریدن به وسیله چتر آغاز می‌شود و زنده ماندن مهم‌ترین المان بازی است. اسلحه‌های مختلفی در این بازی استفاده شده و تقریبا نحوه شلیک و برد آن‌ها همانند نسخه‌ واقعی اسلحه است. 

بازی Farside توسط Dark Horse Game Studio توسعه یافته و در دو زبان چینی و انگلیسی در دسترس است. البته اتصال به بازی در نسخه انگلیسی با توجه به این‌که سرورهای بازی در چین هستند، کمی سخت است و از این نظر تفاوتی با نسخه چینی ندارد.

اگر این بازی موفقیت خوبی را روی پلتفرم پلی‌استیشن کسب کند، احتمال عرضه نسخه‌ای برای بازارهای غربی تقویت خواهد شد. 


برچسب ها: Sony - PUBG - Fortnite - Battle Royale - Farside

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

به نظر می‌رسد برای تجربه عناوین رایگانی مثل بازی Fortnite و بازی Paladins نیازی به اشتراک سرویس آنلاین کنسول نینتندو سوییچ نخواهید داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

شرکت PUBG Corp با راه اندازی وبسایت FixPUBG قصد دارد تا کاربران را در جریان بروزرسانی‌های آینده این شرکت قرار دهد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب