Quantcast
لوکتو | بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

شرکت Valve به تازگی از برنامه‌ عرضه بازی Artifact پرده برداشته است. این عنوان که بر اساس بازی Dota 2 ساخته شده، یک بازی کارتی غیر رایگان بوده که دنیای دوتا را به مرحله جدیدی می‌برد! 

این اولین بازی این شرکت بعد از ارائه Dota 2 در سال ۲۰۱۳ است و البته که این شرکت قول بازی‌های بیشتر را داده است. 

برعکس Dota، تجربه این بازی رایگان نبوده و بازیکنان با قیمت ۲۰ دلار می‌توانند دو بسته کارت ۵۴ تایی و ده بسته Booster Pack (بخوانید لوت‌باکس!) را دریافت کنند که داخل آن ۱۲ کارت تصادفی وجود دارد. شما برای خرید هر Booster Pack، باید دو دلار هزینه کنید که عدد زیادی به شمار می‌رود. همچنین تمامی کارت‌های بازی از طریق فروشگاه Steam قابل خرید و فروش است. مزیت این موضوع برای شرکت Valve، میزان حق تراکنشی است که از هر خرید و فروش می گیرد! 

این مدل از تجارت در شرکت Valve بسیار مرسوم است، چرا که ریچارد گارفیلد (Richard Garfield) سازنده این فرمول روی ساخت این بازی نظارت داشته است. 

بازی Artifact برای پلتفرم‌های ویندوز، مکینتاش و لینوکس از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌های اندروید و iOS این بازی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Valve - Steam - Dota 2 - Artifact

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب