Quantcast
لوکتو | بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

شرکت Valve به تازگی از برنامه‌ عرضه بازی Artifact پرده برداشته است. این عنوان که بر اساس بازی Dota 2 ساخته شده، یک بازی کارتی غیر رایگان بوده که دنیای دوتا را به مرحله جدیدی می‌برد! 

این اولین بازی این شرکت بعد از ارائه Dota 2 در سال ۲۰۱۳ است و البته که این شرکت قول بازی‌های بیشتر را داده است. 

برعکس Dota، تجربه این بازی رایگان نبوده و بازیکنان با قیمت ۲۰ دلار می‌توانند دو بسته کارت ۵۴ تایی و ده بسته Booster Pack (بخوانید لوت‌باکس!) را دریافت کنند که داخل آن ۱۲ کارت تصادفی وجود دارد. شما برای خرید هر Booster Pack، باید دو دلار هزینه کنید که عدد زیادی به شمار می‌رود. همچنین تمامی کارت‌های بازی از طریق فروشگاه Steam قابل خرید و فروش است. مزیت این موضوع برای شرکت Valve، میزان حق تراکنشی است که از هر خرید و فروش می گیرد! 

این مدل از تجارت در شرکت Valve بسیار مرسوم است، چرا که ریچارد گارفیلد (Richard Garfield) سازنده این فرمول روی ساخت این بازی نظارت داشته است. 

بازی Artifact برای پلتفرم‌های ویندوز، مکینتاش و لینوکس از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌های اندروید و iOS این بازی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Valve - Steam - Dota 2 - Artifact

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب