Quantcast
لوکتو | بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

شرکت Valve به تازگی از برنامه‌ عرضه بازی Artifact پرده برداشته است. این عنوان که بر اساس بازی Dota 2 ساخته شده، یک بازی کارتی غیر رایگان بوده که دنیای دوتا را به مرحله جدیدی می‌برد! 

این اولین بازی این شرکت بعد از ارائه Dota 2 در سال ۲۰۱۳ است و البته که این شرکت قول بازی‌های بیشتر را داده است. 

برعکس Dota، تجربه این بازی رایگان نبوده و بازیکنان با قیمت ۲۰ دلار می‌توانند دو بسته کارت ۵۴ تایی و ده بسته Booster Pack (بخوانید لوت‌باکس!) را دریافت کنند که داخل آن ۱۲ کارت تصادفی وجود دارد. شما برای خرید هر Booster Pack، باید دو دلار هزینه کنید که عدد زیادی به شمار می‌رود. همچنین تمامی کارت‌های بازی از طریق فروشگاه Steam قابل خرید و فروش است. مزیت این موضوع برای شرکت Valve، میزان حق تراکنشی است که از هر خرید و فروش می گیرد! 

این مدل از تجارت در شرکت Valve بسیار مرسوم است، چرا که ریچارد گارفیلد (Richard Garfield) سازنده این فرمول روی ساخت این بازی نظارت داشته است. 

بازی Artifact برای پلتفرم‌های ویندوز، مکینتاش و لینوکس از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌های اندروید و iOS این بازی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Valve - Steam - Dota 2 - Artifact

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

بعد از انتشار بازی فوق‌العاده موفق Red Dead Redemption 2 همچنان در حال شنیدن وقایع عجیب در رابطه با این بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب