Quantcast
لوکتو | بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 11 مرداد 1397
بازی Artifact از شرکت Valve به زودی عرضه خواهد شد

شرکت Valve به تازگی از برنامه‌ عرضه بازی Artifact پرده برداشته است. این عنوان که بر اساس بازی Dota 2 ساخته شده، یک بازی کارتی غیر رایگان بوده که دنیای دوتا را به مرحله جدیدی می‌برد! 

این اولین بازی این شرکت بعد از ارائه Dota 2 در سال ۲۰۱۳ است و البته که این شرکت قول بازی‌های بیشتر را داده است. 

برعکس Dota، تجربه این بازی رایگان نبوده و بازیکنان با قیمت ۲۰ دلار می‌توانند دو بسته کارت ۵۴ تایی و ده بسته Booster Pack (بخوانید لوت‌باکس!) را دریافت کنند که داخل آن ۱۲ کارت تصادفی وجود دارد. شما برای خرید هر Booster Pack، باید دو دلار هزینه کنید که عدد زیادی به شمار می‌رود. همچنین تمامی کارت‌های بازی از طریق فروشگاه Steam قابل خرید و فروش است. مزیت این موضوع برای شرکت Valve، میزان حق تراکنشی است که از هر خرید و فروش می گیرد! 

این مدل از تجارت در شرکت Valve بسیار مرسوم است، چرا که ریچارد گارفیلد (Richard Garfield) سازنده این فرمول روی ساخت این بازی نظارت داشته است. 

بازی Artifact برای پلتفرم‌های ویندوز، مکینتاش و لینوکس از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌های اندروید و iOS این بازی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. 


برچسب ها: Valve - Steam - Dota 2 - Artifact

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

به نظر می‌رسد برای تجربه عناوین رایگانی مثل بازی Fortnite و بازی Paladins نیازی به اشتراک سرویس آنلاین کنسول نینتندو سوییچ نخواهید داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

شرکت PUBG Corp با راه اندازی وبسایت FixPUBG قصد دارد تا کاربران را در جریان بروزرسانی‌های آینده این شرکت قرار دهد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب