Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War - چرا گامورا با ثانوس می ماند؟
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War - چرا گامورا با ثانوس می ماند؟

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 13 مرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War - چرا گامورا با ثانوس می ماند؟

جو روسو (Joe Russo) کارگردان فیلم Avengers: Infinity War به همراه کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استفن مکفیلی (Stephen McFeely) نویسندگان فیلمنامه آن، توضیحاتی را از دلایل ماندن شخصیت گامورا با بازی زو سالدانا (Zoe Saldana) در کنار ثانوس با بازی جاش برولین (Josh Brolin) پس از اینکه نصف افراد سیاره او را به قتل رساند، ارائه دادهاند. مارکوس در این‌باره گفت:

مردی شبیه ثانوس چگونه باید کسی را به فرزند خواندگی بگیرد؟ آیا او باید به آژانس مخصوص مراجعه کند؟ آیا او باید فرمهای مخصوص را پر کند؟ نه، او نصف افراد سیاره را میکشد و سپس شما مال او هستید!

مک فیلی نیز در اینباره گفت:

ما همیشه از نخستین پیش نویسهای فیلمنامه این صحنه را داشتیم البته در نسخه نهایی در آن کمی تغییر ایجاد شد اما همواره به این شکل بود که ثانوس سیاره گامورا را نابود میکند و او را همراه با خود به عنوان فرزند خوانده میبرد.

همان‌طور که در فیلم مشاهده کردیم، تایتان بزرگ و دیوانه گامورا را به عنوان دختر خودش بزرگ و او را به یکی از مرگ آورترین زنهای کهکشان تبدیل کرد و فلش بکی که از نحوه آشنایی آن‌ها با یک‌دیگر نشان داده شد، برای نشان دادن چگونی رابطه پدر و دختر پیش از صحنه قربانی کردن گامورا به منظور بدست آوردن سنگ روح الزامی بود.

مارکوس در ادامه افزود:

 ثانوس و گامورا هردو، چیز خاصی را در یکدیگر میدیده اند. او (ثانوس) یک محافظ است. حتی اگرچه او خطر و تهدید را ایجاد کرد اما همواره راهی را برای گامورا و به منظور صحبت کردن با ذات طبیعیش فراهم میکند.

روسو نیز مورد ارتباط این دو شخصیت گفت:

ثانوس گامورا را از نحوه اجرای قانون مخصوصش که یک گروه به صورت تصادفی کشته میشوند و یک گروه دیگر زنده میماندند، خارج کرد. حال گامورا در میان این دو گروه قرار دارد و متاسفانه این مسیری است که او نمیتواند از آن فرار کند چراکه در نهایت به سقوط او ختم میشود.

روسو همچنین اعلام کرد که شخصیت درکس با بازی دیو باتیستا (Dave Bautista) و خانواده‌اش نیز به سرنوشت مشابهی با خانواده گامورا دچار شدند و اینبار این درکس بود که در سمت گروه افرادی که زنده میمانند، قرار گرفت و همسر و دخترش کشته شدند. علاوه بر این جو روسو به همراه همکار و برادر خود آنتونی روسو (Anthony Russo) از رفتار و اعمال شخصیت استار لرد با بازی کریس پرت (Chris Pratt) پس از مطلع شدن از مرگ گامورا که منجر به کشته شدن نیمی از افراد کهکشان شد، دفاع کردند.


برچسب ها: Avengers Infinity War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هنری کویل نقش سوپرمن را ترک نکرده است

طبق اعلام نماینده و مدیر برنامه‌های هنری کویل، وی هنوز از نقش سوپرمن در دنیای دی سی خارج نشده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

فیلم The Predator صدرنشین باکس آفیس شد

فیلم The Predator در اولین آخر هفته اکران در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 25 شهریور 1397

لیست کامل بازیگران فیلم Joker منتشر شد

با شروع فیلمبرداری فیلم Joker، کمپانی وارنر برادرز لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب