Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War – با فرزندان ثانوس آشنا شوید
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War – با فرزندان ثانوس آشنا شوید

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 13 مرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War – با فرزندان ثانوس آشنا شوید

از فیلم The Avengers در سال 2012 تا فیلم The Avengers: Infinity War، ثانوس 6 سال وقت داشته تا نقشه خود را عملی کند، اما او به هیچ وجه موانع سر راه خود را دست کم نگرفت. او در این مدت، گروهی کوچک به نام Black Order را متشکل از مرگ‌بارترین موجودات هستی تشکیل داد تا کارهای او را فارغ از ماهیت ظالمانه و خشن‌شان انجام دهند.

 

کسانی که فقط دنیای سینمایی مارول را دنبال کرده‌اند، احتمالا در فیلم Avengers: Infinity War با Black Order آشنا نیستند و البته تغییراتی نیز نسبت به کامیک‌بوک‌ها داشته‌اند. البته Black Order در فیلم Avengers: Infinity War به نام «فرزندان ثانوس» (Children of Thanos) شناخته می‌شوند و در واقع، گامورا و نبولا خواهران آن‌ها شناخته می‌شوند. در دنیای سینمایی مارول، هر موجودی که از کشتار ثانوس نجات پیدا می‌کند، فرزند ثانوس به شمار می‌رود. اگر فیلم Avengers: Infinity War را دیده باشید، متوجه می‌شوید که زمان چندانی به آن‌ها اختصاص نشده است و البته کارگردانان فیلم، به تازگی اقرار کرده‌اند که برای کاهش زمان فیلم، مجبور شدند تا قسمت‌های مربوط به این چهار شخصیت را از فیلم حذف کنند.

 

فرزندان ثانوس به تازگی در کامیک‌بوک‌های مارول معرفی شده‌اند. آن‌ها اولین بار در شماره هشت کامیک New Avengers در سال 2013 معرفی شدند و در واقع از فیلم Avengers نیز جوان‌تر هستند. در این کامیک‌بوک، فرزندان ثانوس که با نام Black Order معرفی می‌شوند، گروهی از فرمانبرداران ثانوس هستند که وفاداری آن‌ها زیر سوال نمی‌رود. وظیفه اصلی آن‌ها، حمله به سیارات مختلف به فرمان ثانوس است.

Black OrderBlack Order

در کامیک New Avengers، به عنوان بخشی از داستان Infinity، فرزندان ثانوس به زمین حمله می‌کنند و ثابت می‌کنند که خطری بسیار جدی برای انتقام‌جویان هستند. نکته بارز درباره Black Order این است که آن‌ها معمولا به تنهایی می‌جنگند و به‌تنهایی نیز بسیار قدرتمند هستند و چندین انتقام‌جو باید برای مبارزه با هر کدام از آن‌ها متحد شوند.

البته، اعضای Black Order همگی در فیلم Avengers: Infinity War حضور ندارند. تعداد اعضای این گروه پنج نفر است، اما کاراکتر Supergiant در فیلم غایب است و احتمالا دلیل آن، شباهت‌های نسبی قدرت‌های او با Ebony maw است. همچنین، Supergiant در کامیک‌های مارول، توسط Lockjaw کشته می‌شود.

 

Corvus Glaive

یکی از مورداعتمادترین فرزندان ثانوس، Corvus Glaive است. Corvus در کامیک‌ها، تا زمانی که نیزه خود را سالم نگه‌دارد، نامیرا است. زمانی که در کامیک‌های مارول، ثانوس ناپدید می‌شود، Corvus از فرصت استفاده می‌کند و یک Black Order جدید تشکیل می‌دهد و به اعتماد ثانوس خیانت می‌کند. پس از پدیدارشدن ثانوس، Corvus برای فرار از دست ثانوس، سلاح خود را نابود می‌کند و با باقی‌مانده آن، خود را می‌کشد. در فیلم Avengers: Infinity War، مایکل جیمز شاو (Michael James Shaw) نقش او را بازی می‌کند.

Corvus Glaive

Black Dwarf

کاراکتر Black Dwarf، حکم هالک را برای Black Order دارد. او بدنی تقریبا نفوذناپذیر دارد و ترجیح می‌دهد تا با قدرت زیاد خود، موانع را از سر راه بردارد و اسلحه موردعلاقه او گرز و تبر هستند. او نه تنها چندان اهل فکر کردن نیست، بلکه به دلیل حملات مستقیم و بی‌برنامه خود همواره شکست می‌خورد و در کامیک‌ها، پس از حمله‌ای ناموفق به واکاندا، توسط Ronan the Accuser کشته می‌شود. Black Dwarf در فیلم Cull Obsidian نام دارد که نام سابق Black Order در کامیک‌های مارول است. تری نوتری (Terry Notary) نقش او را بازی می‌کند.

Ebony Maw

کاراکتر Ebony Maw یک نابغه است و در قانع‌کردن دیگران برای رسیدن به اهدافش استاد است. او علاوه بر زبان قدرتمند خود، جادوگر توانایی است و می‌تواند در لحظه غیب شود. در فیلم Avengers: Infinity War، تام وان (Tom Vaughan) نقش او را بازی می‌کند و وظیفه او گرفتن سنگ زمان از دکتر استرنج است.

Proxima Midnight

علاوه بر این‌که Midnight، جذاب‌ترین اسم را در میان فرزندان ثانوس دارد، از دیگر اعضای Black Order نیز مرگ‌بارتر است. او در نبرد تن‌به‌تن، چه با نیزه خود، چه بدون سلاح، خبره است و می‌تواند از نیزه خود، لیزر شلیک کند. او در کامیک‌ها یک بار کشته شده و قاتل او نیز الهه مرگ، هلا بوده است. در فیلم Avengers: Infinity War، نقش او را کری کن (Carrie Coon) بازی می‌کند. شاید جالب باشد که بدانید، Midnight و Corvus، چه در کامیک‌ها، چه در فیلم، همسر و شوهر هستند.

به نظر شما کدام فرزند ثانوس قدرتمندترین است؟ آیا ممکن است در آینده شاهد حضور Supergiant باشیم؟


برچسب ها: Avengers Infinity War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame

پس از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame در هفته گذشته تئوریهای جذاب و جدیدی از طرفداران این فیلم منتشر شده است که به هفت مورد از آن‌ها می پردازیم. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 27 آذر 1397

فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1397

چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب