Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War - لحظه ورود کاپیتان آمریکا تغییر داده شده است
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War - لحظه ورود کاپیتان آمریکا تغییر داده شده است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 14 مرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War - لحظه ورود کاپیتان آمریکا تغییر داده شده است

شخصیت کاپیتان آمریکا در ابتدا قرار بود که در لحظات پایانی فیلم Avengers: Infinity War و در سکانسهای مربوط به جنگ واکاندا وارد فیلم شود اما کارگردانهای این فیلم جو و آنتونی روسو (Joe & Anthony Russo) به دلیل مخلافت اکثر افراد و عوامل استودیوی مارول از تصمیم خود صرف نظر کردند و لحظه ورود این شخصیت را به بخشهای ابتدایی فیلم منتقل کردند. آنتونی روسو در این‌باره و در گفت و گو با اینترتینمنت ویکلی گفت:

«همه افراد در استودیوی مارول، به غیر از من و جو، به این خاطر که میخواستیم او را در بخشهای پایانی فیلم وارد داستان کنیم از ما عصبانی بوند. ما فکر می‌کردیم که این تصمیم درستی است اما پس گذشت مدتی تصمیم گرفتیم که به درخواست دیگر افراد گوش دهیم چراکه آنها کاپیتان آمریکای بیشتری را می‌خواستند!»

همانطور که در جریان فیلم Avengers: Infinity War مشاهده کردیم، کاپیتان آمریکا برای نجات شخصیتهای اسکارلت ویچ و ویژن از دست پروکسیما میدنایت و کوروس گلیو در شهر ادینبرگ کشور اسکاتلند، ناگهان از سایهها خارج شد و زندگی آنها را نجات داد و سپس تا زمان ورود آنها به کشور واکاندا و ملاقات با دوست قدیمیاش باکی و شاه تیچالا دیگر خبری از وی در این فیلم نبود. ثور نیز در این میان بازگشت دراماتیک خود را به زمین و در اوج نبرد اهالی واکاندا و برخی از اعضای گروه اونجرز با اعضای بلک اوردر و لشگر عظیم آنها داشت که طبق گفته جو روسو این بازگشت قهرمانانه در ابتدا متعلق به شخصیت کاپیتان آمریکا بوده است! جو روسو در این‌باره افزود:

«او در ابتدا ورود قهرمامانه ثور به نبرد واکاندا را داشت. این ایده در اصل متعلق به کاپیتان آمریکا بود. ما فکر میکردیم که خب او اکنون در حال فرار است و هیچکس نمیتواند او را پیدا کند به همین خاطر ورود ناگهانی او به میدان نبرد ایده بسیار خوبی بود اما سپس متوجه شدیم که فضای بسیار مناسبی در اسکاتلند برای بازگرداندن زود هنگام او و نجات ویژن و واندا داریم.»

آنتونی روسو در ادامه صحبتهای برادر خود توضیح داد:

«اما ایدهی برگرداندن کاپیتان به نوعی یکی از کارهای الزامی بود که ما باید در فیلم انجام میدادیم چون پس از اتفاقات فیلم Captain America: Civil War رابطهی تونی استارک و کاپیتان آمریکا خراب شد و گروه اونجرز نیز از هم پاشیده شد. دلیل اصلی اینکه آنها از ثانوس شکست خوردند نیز همین است، آنها در کنار یکدیگر نبودند. بنابراین ما مدام با این ایده که برای هر دو شخصیت، همتیم شدن بسیار سخت خواهد بود، بازی میکردیم. از طرفی نیز زندگی مخفیانه و زیر زمینی به شخصیتهای کاپیتان، بلک ویدو و فالکون تحمیل شده بود و آنها خود را از دولت مخفی میکردند. این اساس فرضیه و ایده فیلم برای ما بوده است.»


برچسب ها: Avengers Infinity War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب