Quantcast
لوکتو | استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد
ورود عضویت

استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 14 مرداد 1397
استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

از سری بازی Resistance همواره به عنوان یکی از قدرتمندترین شوترهای انحصاری سونی یاد می‌شود. سری بازی که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد. نسخه دوم و سوم آن نیز در سال های ۲۰۰۸ در ۲۰۱۱ منتشر شدند و توانستند تا حد زیادی مخاطبان و منتقدین را راضی نگه دارند اما متاسفانه بعد از انتشار Resistance 3 و عرضه یک نسخه فرعی برای PS Vita استودیو Insomniac دیگر تمایلی برای ساخت بازی Resistance 4 نشان نداد.

آقای مارکوس اسمیت (Marcus Smith) کارگردان بازی در مصاحبه با Gaming Union بار دیگر تاکید کرد که اعضای استودیو آن‌ها تمایلی برای ساخت نسخه جدید بازی Resistance ندارند، او در این مصاحبه گفت: ما از این که فرانچیزی مثل Resistance خلق کرده‌ایم به خود افتخار می‌کنیم اما تیم ما هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدید آن ندارد.

وی همچنین کار استودیوهای Sony Bend و Nihilistic Software در خلق بازی‌های دیگری از این سری را تحسین کرد و در ادامه گفت: سونی می‌تواند ساخت نسخه‌های بعدی این سری را به استودیوی دیگری بسپارد، شک ندارم در این صورت سونی استودیویی را انتخاب می‌کند که باعث تخریب این فرانچیز نشود.


برچسب ها: Resistance

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

به نظر می‌رسد برای تجربه عناوین رایگانی مثل بازی Fortnite و بازی Paladins نیازی به اشتراک سرویس آنلاین کنسول نینتندو سوییچ نخواهید داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

شرکت PUBG Corp با راه اندازی وبسایت FixPUBG قصد دارد تا کاربران را در جریان بروزرسانی‌های آینده این شرکت قرار دهد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب