Quantcast
لوکتو | استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد
ورود عضویت

استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 14 مرداد 1397
استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

از سری بازی Resistance همواره به عنوان یکی از قدرتمندترین شوترهای انحصاری سونی یاد می‌شود. سری بازی که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد. نسخه دوم و سوم آن نیز در سال های ۲۰۰۸ در ۲۰۱۱ منتشر شدند و توانستند تا حد زیادی مخاطبان و منتقدین را راضی نگه دارند اما متاسفانه بعد از انتشار Resistance 3 و عرضه یک نسخه فرعی برای PS Vita استودیو Insomniac دیگر تمایلی برای ساخت بازی Resistance 4 نشان نداد.

آقای مارکوس اسمیت (Marcus Smith) کارگردان بازی در مصاحبه با Gaming Union بار دیگر تاکید کرد که اعضای استودیو آن‌ها تمایلی برای ساخت نسخه جدید بازی Resistance ندارند، او در این مصاحبه گفت: ما از این که فرانچیزی مثل Resistance خلق کرده‌ایم به خود افتخار می‌کنیم اما تیم ما هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدید آن ندارد.

وی همچنین کار استودیوهای Sony Bend و Nihilistic Software در خلق بازی‌های دیگری از این سری را تحسین کرد و در ادامه گفت: سونی می‌تواند ساخت نسخه‌های بعدی این سری را به استودیوی دیگری بسپارد، شک ندارم در این صورت سونی استودیویی را انتخاب می‌کند که باعث تخریب این فرانچیز نشود.


برچسب ها: Resistance

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب