Quantcast
لوکتو | استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد
ورود عضویت

استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 14 مرداد 1397
استودیو Insomniac تمایلی به ساخت بازی Resistance 4 ندارد

از سری بازی Resistance همواره به عنوان یکی از قدرتمندترین شوترهای انحصاری سونی یاد می‌شود. سری بازی که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد. نسخه دوم و سوم آن نیز در سال های ۲۰۰۸ در ۲۰۱۱ منتشر شدند و توانستند تا حد زیادی مخاطبان و منتقدین را راضی نگه دارند اما متاسفانه بعد از انتشار Resistance 3 و عرضه یک نسخه فرعی برای PS Vita استودیو Insomniac دیگر تمایلی برای ساخت بازی Resistance 4 نشان نداد.

آقای مارکوس اسمیت (Marcus Smith) کارگردان بازی در مصاحبه با Gaming Union بار دیگر تاکید کرد که اعضای استودیو آن‌ها تمایلی برای ساخت نسخه جدید بازی Resistance ندارند، او در این مصاحبه گفت: ما از این که فرانچیزی مثل Resistance خلق کرده‌ایم به خود افتخار می‌کنیم اما تیم ما هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدید آن ندارد.

وی همچنین کار استودیوهای Sony Bend و Nihilistic Software در خلق بازی‌های دیگری از این سری را تحسین کرد و در ادامه گفت: سونی می‌تواند ساخت نسخه‌های بعدی این سری را به استودیوی دیگری بسپارد، شک ندارم در این صورت سونی استودیویی را انتخاب می‌کند که باعث تخریب این فرانچیز نشود.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب