Quantcast
لوکتو | فیلم The Batman اقتباسی از کمیک Year One نخواهد بود
ورود عضویت

فیلم The Batman اقتباسی از کمیک Year One نخواهد بود

توسط احسان علی جعفری در تاریخ 14 مرداد 1397
فیلم The Batman اقتباسی از کمیک Year One نخواهد بود

مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان فیلم The Batman اعلام کرد که این فیلم قرار نیست به ریشه بتمن بپردازد و اقتباسی از کمیک مشهور Year One نخواهد بود:

Year One  یکی از کمیک ها مورد علاقه من است اما واقعیت این است که ما در حال کار روی این کمیک نیستیم، به طور قطع The Batman  اقتباسی از این کمیک نخواهد بود، این فیلم درباره کاراکتر بتمن است اما لزوما به ریشه او نمی پردازد.

ریوز در ادامه گفت که فیلم The Batman به گستردهترشدن دنیای سینمایی DC کمک بسیار زیادی خواهد کرد، تولید فیلم The Batman احتمالا از سال آینده آغاز می‌شود هنوز مشخص نیست که آیا بن افلک مجددا به ایفای نقش بزرگترین کاراگاه دنیا می‌پردازد یا خیر.


برچسب ها: The Batman

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

واکنش اوانجلین لیلی به پایان فیلم Ant-Man and the Wasp

اوانجلین لیلی ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی فیلم Ant-Man and the Wasp، صحبت‌های تازه‌ای را در مورد پایان این فیلم و ارتباطش با اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War انجام داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

جانی دپ حضورش در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کرد

جانی دپ ایفاگر نقش گریندلوالد در دنیای سری Fantastic Beasts، بازگشتش در فیلم سوم این مجموعه را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب