Quantcast
لوکتو | بازی Fortnite در فروشگاه Google Play عرضه نخواهد شد
ورود عضویت

بازی Fortnite در فروشگاه Google Play عرضه نخواهد شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 16 مرداد 1397
بازی Fortnite در فروشگاه Google Play عرضه نخواهد شد

شرکت Epic Games بالاخره از جزئیات عرضه نسخه اندرویدی بازی Fortnite پرده برداشت و حالا می‌دانیم که فروشگاه رسمی اندروید یعنی Google Play، از داشتن این بازی محروم خواهد بود.

مدیر عامل شرکت اپیک گیمز تیم سویینی (Tim Sweeney) شایعات مربوط به این موضوع را تایید کرده و اعلام کرده که بازی Fortnite، از طریق وبسایت رسمی این شرکت منتشر می‌شود و فروشگاه نرم‌افزاری گوگل میزبان این بازی نخواهد بود. وی دلیل این موضوع را ارتباط مستقیم با کاربران عنوان کرده است و البته یک دلیل مخفی که وی اعلام نکرده، پرداخت ۳۰ درصد از هر پرداخت درون برنامه‌ای به شرکت گوگل است!

بر خلاف پلتفرم iOS که کاربران هیچ راهی جز دانلود از طریق اپ‌استور ندارند، پلتفرم اندروید میزبان هزاران اپ‌استور مختلف است و این موضوع دست اپیک گیمز برای دور زدن گوگل را باز گذاشته است.

وی همچنین اعلام داشت که نسخه اندروید این بازی به صورت یک‌جا برای کل جهان عرضه خواهد شد و تنها کاربران چینی از تجربه این بازی محروم خواهند ماند. این شرکت در حال توسعه راهی است که بتواند وارد بازار چین نیز شود، چرا که انجام هرگونه عملیات مالی در خاک کشور چین منوط به همکاری با یک شرکت چینی است و اپیک گیمز هنوز نتوانسته تا شرکت همکارش را پیدا کند!

زمان عرضه نسخه اندرویدی بازی Fortnite هنوز مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که تا پایان تابستان، شاهد عرضه این بازی خواهیم بود.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب