Quantcast
لوکتو | ساخت فیلم Supergirl در حال انجام است
ورود عضویت

ساخت فیلم Supergirl در حال انجام است

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 16 مرداد 1397
ساخت فیلم Supergirl در حال انجام است

شخصیت سوپرگرل در حال پرواز برای بازگشت به صفحهی نقرهای است.

طبق اخبار منتشر شده دو کمپانی وارنر برادرز و دی سی اینترتینمنت مراحل و مقدمات ابتدایی ساخت فیلم Supergirl را سپری میکنند. اورن یوزیل (Oren Uziel) نویسنده فیلمنامه فیلم 22 Jump Street برای نگارش فیلمنامه این فیلم استخدام شده اما با این حال هنوز تهیه کنندهای برای این عنوان پیدا نشده است. از دیگر آثار اوزیل میتوان به فیلمهای Mortal Combat و The Cloverfield Paradox اشاره کرد.

همچنین درحال حاضر ملیسا بنویست (Melissa Benoist) در سریال سوپرگرل شبکه CW که سه فصل از آن پخش شده است، ایفای نقش این شخصیت محبوب را برعهده دارد. گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، سارا شکتر (Sarah Schechter)، رابرت روونر (Robert Rovner) و جسیکا کوئلر (Jessica Queller) تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند. سال‌ها قبل نیز پس از سه فیلم مستقلی که از شخصیت سوپرمن با بازی کریستوفر ریو (Christopher Reeve) ساخته شد، تهیه کنندگان در سال 1984 تصمیم گرفتند که فیلم مستقلی را نیز از شخصیت سوپرگرل بسازند که جینات شوارچ (Jeannot Szwarc) کارگردانی آن را برعهده داشت و دیوید اودل (David Odell) فیلمنامه آن را نوشته بود. در این فیلم هلن اسلیتر (Helen Slater) ایفاگر نقش سوپرگرل بود و فی دوناوی (Faye Dunaway)، میا فاروو (Mia Farrow) و پیتر اوتول (Peter O Toole) دیگر بازیگران آن بودند.

شخصیت سوپرگرل اولین بار در شماره 252 سری کمیکهای اکشن کمیکز به نویسندگی اوتو بیندر (Otto Binder) و طراحی آل پلاستینو (Al Plastino) ظاهر شد و داستان چگونگی فرستاده شدن کارا از سیاره کریپتون به زمین و بزرگ شدنش توسط کارا زور-ال را دنبال میکرد.

شایان ذکر است که خبر ساخت فیلم مستقل شخصیت سوپرگرل درست هشت ماه پس از وعده وارنر برادرز به منظور بازبینی فیلمهای کمیک بوکی خود و انتخاب جان برگ (Jon Berg) و جیوف جونز (Geoff Johns) به عنوان مسئول بخش فیلمهای دیسی منتشر شده است. فیلمهای Aquaman و Shazam! جدیدترین ساختههای مشترک وارنر برادرز و دیسی هستند که به ترتیب در تاریخ 30 آذر 1397 (21 دسامبر 2018) و 16 فروردین 1398 (5 آپریل 2019) اکران خواهند شد.


برچسب ها: فیلم Supergirl

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد

بلک ماسک به عنوان شخصیت منفی فیلم Birds of Prey معرفی شد، با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 16 مرداد 1397

رابین رایت سریال House of Cards را نجات داد

رابین رایت عامل اصلی نجات سریال House of Cards پس ازا خراج کوین اسپیسی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 تیر 1397

جرمی آیرونز به سریال Watchmen پیوست

جرمی آیرونز در قسمت پایلوت سریال Watchmen حضور می‌یابد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 07 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب