Quantcast
لوکتو | نسخه بتا بازی Fallout 76 شامل کل بازی خواهد بود
ورود عضویت

نسخه بتا بازی Fallout 76 شامل کل بازی خواهد بود

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 16 مرداد 1397
نسخه بتا بازی Fallout 76 شامل کل بازی خواهد بود

آیا برای نسخه بتا بازی Fallout 76 ثبت نام کرده‌اید؟ اگر ذره‌ای هم به این بازی علاقه دارید احتمالا بهتر است در بتای آن شرکت کنید، زیرا به نظر می‌رسد استودیو Bethesda اجازه تجربه کامل بازی Fallout 76 را به شما می‌دهد. درست خواندید، شما می‌توانید کل بازی را انجام دهید و روند پیشرفتتان در بازی هم به نسخه نهایی بازی که در نوامبر آینده منتشر خواهد شد، قابل انتقال خواهد بود. به عبارت دیگر، شرکت Bethesda عملا دارد به جای یک بتای سنتی، یک نسخه Early Access از بازی را منتشر می‌کند.

این اطلاعات در صفحه سوالات متداول وبسایت نسخه بتای بازی Fallout 76، که به تازگی به روز رسانی شده بود، منتشر شده است. متن کلمه به کلمه این سوال و پاسخ آن را در زیر ببینید.

سوال: آیا نسخه بتا شامل کل بازی خواهد بود و آیا پیشرفت من در بازی به نسخه نهایی منتقل خواهد شد؟
جواب: برنامه فعلی ما برای نسخه بتا این است که شامل کل بازی بشود و تمام اطلاعات روند پیشرفتتان برای عرضه نهایی بازی ذخیره خواهد شد. امیدواریم که به ما بپیوندید!

چیزی که شاید غافلگیر کننده‌تر باشد این است که شما آزاد خواهید بود تا هرچه را می‌خواهید از نسخه بتا بازی با  دیگران به اشتراک بگذارید.

سوال: آیا پیمان‌نامه عدم افشا (NDA)ای وجود دارد؟
جواب: نسخه بتا بازی تحت هیچ پیمان‌نامه عدم افشایی نخواهد بود. شما می‌توانید از بازی اسکرین‌شات بگیرید، آن را استریم کنید، ویدیو بسازید و یا هر کار دیگری که دوست دارید را انجام دهید.

به نظر می‌رسد این که استودیو Bethesda قرار است به طرفداران اجازه دهد کل بازی Fallout 76 را قبل از عرضه نهایی بازی کنند و آن را استریم کنند، عدم وجود داستان مهم در بازی را تایید می‌کند. احتمال دیگر هم این است که شرکت Betheda به لو رفتن داستان بازی اهمیتی نمی‌دهد که البته بعید است. به نظر می‌رسد که بازی Fallout 76 قرار است کاملا وابسته به تجربه چندنفره خاصش باشد.

اگر می‌خواهید برای نسخه بتا بازی Fallout 76 ثبت نام کنید، باید بازی را پیش‌خرید کنید، در وبسایت Bethesda.net یک اکانت بسازید و کد پیش‌خریدتان را در این صفحه وارد بکنید. عده‌ اندکی از کسانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند دسترسی زودهنگام به نسخه بتا خواهند داشت، ولی این که آیا این نسخه ماقبل بتا هم شامل کل بازی می‌شود یا نه مشخص نیست.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. نسخه بتا بازی هم در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود.


برچسب ها: Fallout 76

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط

بازی
فیلم
سریال
مطالب