Quantcast
لوکتو | دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد
ورود عضویت

دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد

توسط مبین احمدی در تاریخ 16 مرداد 1397
دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد

تصمیم جنجالی شرکت دیزنی برای اخراج جیمز گان (James Gunn)، کارگردان و نویسنده فیلم Guardians of the Galaxy 3، در کنار جنجال‌هایی که در دهه ۱۹۴۰ میلادی بر سر ساخت فیلم‌های نژادپرستانه توسط این شرکت ایجاد شد، یکی از بحث‌برانگیزترین کارهایی است که توسط آنها انجام شده است. با این‌که مدت نسبتا زیادی از اخراج جیمز گان می‌گذرد، اما واکنش‌ها به این موضوع همچنان ادامه دارد و در جدیدترین خبر مرتبط به این موضوع، دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر شخصیت درکسِ نابودگر، به دیزنی گفته است که اگر در نگهبانان کهکشان 3 از فیلمنامه تکمیل‌شده جیمز گان استفاده نشود، از بازی در این فیلم کنار خواهد کشید.


باتیستا در این باره گفته است:
«اگر شرکت مارول از آن فیلم‌نامه استفاده نکند، از آنها درخواست خواهم کرد که قراردادم را باطل کرده و من را از فیلم خارج کنند، یا این‌که فرد دیگری را به جای من در فیلم بگذارند. ]در صورت عدم استفاده از فیلم‌نامه جیمز گان[ اگر از فیلم خارج نشوم، به او بی‌احترامی کرده‌ام.»
باتیستا –که خیلی‌ها او را با مسابقات هیجان‌انگیزش در مسابقات WWE می‌شناسند- پس از خروج از دنیای کشتی‌کج، توانسته در قالب شخصیت درکس نابودگر به ایفای نقش در فیلم‌های نگهبانان کهکشان بپردازد. این بازیگر تنومند حضور کوتاه‌مدتی نیز در فیلم Blade Runner 2049 داشت. 

dave bautista


باتیستا نسبت به دیگر بازیگران فیلم‌های Guardians واکنش‌های شدیدتر و بیشتری نسبت به اخراج جیمز گان داشته است؛ وی پیش‌تر گفته بود:
«هیچ کس از توییت‌های جیمز گان دفاع نمی‌کند؛ اما به نظرم این وسط در حق یک مرد خوب، ظلم شد. یک روز پس از اخراج او، با کریس پرت صحبت کردم و چون او شخصیتی مذهبی دارد، می‌گفت که پیش از اظهار نظر  می‌خواهد از صحت این موضوع مطمئن شود. از طرفی من پس از شنیدن اخراج کارگردان فیلم، فورا گفتم لعنت به این ماجرا؛ اینا همه چرت و پرته. جیمز یکی از مهربون‌ترین و محترم‌ترین افرادیه که تو زندگیم باهاش آشنا شدم.» 


نظر شما در این باره چیست؟ آیا دیزنی باید جیمز گان را به دنیای سینمایی مارول بازگرداند؟
 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب