Quantcast
لوکتو | دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد
ورود عضویت

دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد

توسط مبین احمدی در تاریخ 16 مرداد 1397
دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد

تصمیم جنجالی شرکت دیزنی برای اخراج جیمز گان (James Gunn)، کارگردان و نویسنده فیلم Guardians of the Galaxy 3، در کنار جنجال‌هایی که در دهه ۱۹۴۰ میلادی بر سر ساخت فیلم‌های نژادپرستانه توسط این شرکت ایجاد شد، یکی از بحث‌برانگیزترین کارهایی است که توسط آنها انجام شده است. با این‌که مدت نسبتا زیادی از اخراج جیمز گان می‌گذرد، اما واکنش‌ها به این موضوع همچنان ادامه دارد و در جدیدترین خبر مرتبط به این موضوع، دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر شخصیت درکسِ نابودگر، به دیزنی گفته است که اگر در نگهبانان کهکشان 3 از فیلمنامه تکمیل‌شده جیمز گان استفاده نشود، از بازی در این فیلم کنار خواهد کشید.


باتیستا در این باره گفته است:
«اگر شرکت مارول از آن فیلم‌نامه استفاده نکند، از آنها درخواست خواهم کرد که قراردادم را باطل کرده و من را از فیلم خارج کنند، یا این‌که فرد دیگری را به جای من در فیلم بگذارند. ]در صورت عدم استفاده از فیلم‌نامه جیمز گان[ اگر از فیلم خارج نشوم، به او بی‌احترامی کرده‌ام.»
باتیستا –که خیلی‌ها او را با مسابقات هیجان‌انگیزش در مسابقات WWE می‌شناسند- پس از خروج از دنیای کشتی‌کج، توانسته در قالب شخصیت درکس نابودگر به ایفای نقش در فیلم‌های نگهبانان کهکشان بپردازد. این بازیگر تنومند حضور کوتاه‌مدتی نیز در فیلم Blade Runner 2049 داشت. 

dave bautista


باتیستا نسبت به دیگر بازیگران فیلم‌های Guardians واکنش‌های شدیدتر و بیشتری نسبت به اخراج جیمز گان داشته است؛ وی پیش‌تر گفته بود:
«هیچ کس از توییت‌های جیمز گان دفاع نمی‌کند؛ اما به نظرم این وسط در حق یک مرد خوب، ظلم شد. یک روز پس از اخراج او، با کریس پرت صحبت کردم و چون او شخصیتی مذهبی دارد، می‌گفت که پیش از اظهار نظر  می‌خواهد از صحت این موضوع مطمئن شود. از طرفی من پس از شنیدن اخراج کارگردان فیلم، فورا گفتم لعنت به این ماجرا؛ اینا همه چرت و پرته. جیمز یکی از مهربون‌ترین و محترم‌ترین افرادیه که تو زندگیم باهاش آشنا شدم.» 


نظر شما در این باره چیست؟ آیا دیزنی باید جیمز گان را به دنیای سینمایی مارول بازگرداند؟
 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب