Quantcast
لوکتو | روند تولید Dragon Age و Mass Effect جدید آغاز شده است
ورود عضویت

روند تولید Dragon Age و Mass Effect جدید آغاز شده است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 16 مرداد 1397
روند تولید Dragon Age و Mass Effect جدید آغاز شده است

شاید توسعه عنوانی عظیم مانند Anthem نیازمند نیرو و بودجه بسیار زیادی باشد، اما این موضوع به این معنی نیست که استودیو BioWare توسعه عناوینی همچون Mass Effect و Dragon Age را فراموش کرده است.

 

این نگرانی‌ها توسط این استودیو رفع شده است و حالا می‌دانیم که تیم‌های کوچکی در حال کار روی بازی‌های آینده این شرکت هستند. این در حالی است که می‌دانیم Dragon Age جدید در دست ساخت است و مدت‌ها است که تولید این بازی تایید شده است. حال شنیدن این که تیمی از این استودیو در حال کار روی این عنوان است، می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران این فرنچایز باشد.

 

Casey Hudson رئیس این استودیو در قالب توییتی اعلام کرد که المان‌هایی زنده در این بازی وجود خواهند داشت. این موضوع به‌این معنی است که داستان‌های جدید به صورت مداوم در بازی حضور خواهند داشت و ماجراجویی‌ها پس از به پایان رسیدن داستان اصلی بازی پایان نخواهد یافت. شاید هم شاهد استفاده از المان‌های یادگیری ماشینی برای طبیعی‌تر شدن بازی خواهیم بود.

 

به هر حال باید تا عرضه Anthem منتظر بمانیم، چرا که تا پیش از عرضه این بازی صحبتی از Dragon Age جدید نخواهد شد.


برچسب ها: بازی Dragon Age

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

Capcom کمک پلی‌استیشن را یکی از دلایل موفقیت بازی Monster Hunter: World می داند

Capcom به تازگی درباره موفقیت بی‌نظیر Monster Hunter: World سخن گفته و شرکت سونی و کنسولش را یکی از دلایل این موفقیت می‌داند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

شرکت PUBG Corp با راه اندازی وبسایت FixPUBG قصد دارد تا کاربران را در جریان بروزرسانی‌های آینده این شرکت قرار دهد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 17 مرداد 1397

اطلاعات بیشتری از نسخه نینتندو سوییچ بازی Doom Eternal منتشر شد

شرکت بتزدا در جریان نمایشگاه Quake Con از نسخه نینتندو سوییچ Doom Eternal پرده برداشته است. برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 22 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب