Quantcast
لوکتو | فصل هشتم سریال Homeland، فصل پایانی آن خواهد بود
ورود عضویت

فصل هشتم سریال Homeland، فصل پایانی آن خواهد بود

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 مرداد 1397
فصل هشتم سریال Homeland، فصل پایانی آن خواهد بود

دیوید نوینز (David Nevins) رییس شبکه شوتایم در جریان کنفرانس مطبوعاتی TCA اعلام کرد که فصل هشتم سریال Homeland فصل پایانی آن خواهد بود. این موضوع  به معنای کنسل شدن سریال نیست بلکه این سریال به طور کامل به پایان خواهد رسید. نوینز در اینباره گفت:

الکس گانسا (Alex Gansa) سریال خود را به یک نتیجه مطلوب خواهد رساند. سریال  Homelandاولین سریالی بود که من به ساخت آن چراغ سبز نشان دادم. الکس و کلیر دراینباره و در جریان فصل گذشته با ما صحبت کردند. الکس این موضوع را پیش کشید و کلیر نیز از آن حمایت کرد اما در نهایت هردوی آنها این تصمیم را گرفتند.

گری لوین (Gary Levine) رییس بخش برنامه ریزی شبکه شوتایم نیز در جریان TCA گفت:

این سریال غروب آفتاب را لمس نمیکند چراکه هرسال با یافتن رویدادهای مختلف در دنیا که وهم آور نیز بودند، خود را دوباره میساخت!

 سریال Homeland تا به امروز برنده هشت جایزه امی از جمله جایزه بهترین سریال درام در سال 2012 و دو جایزه بهترین بازیگر زن برای کلیر دنس (Claire Danes) شده است. در ماه آپریل نیز دنس اعلام کرد که این سریال احتمالا در فصل هشتم پایان یابد اما تا به امروز این خبر توسط شبکه سازنده تایید و یا تکذیب نشده بود. هنوز تاریخ مشخصی برای پخش فصل هشتم این سریال اعلام نشده نشده است و هنگامیکه از لوین در مورد لوکشین فصل هشتم سوال پرسیده شد، وی پاسخ داد: من فکر نمیکنم که کسی این موضوع را بنداند.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

علاقه بازیگر Superman به ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher

بتازگی هنری کویل (Henry Cavil) بازیگر نقش Superman اعلام کرده تمایل دارد به ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher بپردازد، با لوکتو همراه باشید

احسان علی جعفری - 18 مرداد 1397

مستر چیف یکی از شخصیت‌ های اصلی سریال Halo خواهد بود

به نظر می‌رسد مستر چیف یکی از شخصیت‌های اصلی سریال Halo که شبکه Showtime قرار است آن را بسازد خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

احتمال بازگشت لوییس سی کی به تلویزیون

جان لندگرف، مدیرعامل شبکه FX، اخیرا حرف‌های جالبی در رابطه با بازگشت لوییس سی‌کی به تلویزیون زده است. با لوکتو همراه باشید.

مبین احمدی - 17 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب