Quantcast
لوکتو | تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد

توسط مبین احمدی در تاریخ 16 مرداد 1397
تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد

بازی Doom Eternal دنباله بازی Doom است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تعداد زیادی از طرفداران را به تحسین وا داشت. این بازی در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی بتسدا در E3 2018 با انتشار تیزری کوتاه معرفی شد و همان موقع سازندگان وعده دادند که در جریان برگزاری QuakeCon در ماه آگوست ۲۰۱۸، جزئیات بیشتری را در رابطه با این بازی منتشر کنند.

 

ساعاتی پیش ناشر بازی تایید کرد که نخستین تریلر از گیم‌پلی بازی Doom Eternal روز جمعه این هفته، یعنی دهم آگوست (۱۹ مرداد) در جریان یک لایو استریم، به نمایش گذاشته خواهد شد. این لایو استریم قرار است مستقیما در جریان برگزاری نمایشگاه QuakeCon 2018 (که از هجدهم تا بیست و یکم مردادماه دایر است) پخش شود.

 

کمپانی بتسدا اعلام کرده که این تریلر، رأس ساعت ۸:۳۰ شب جمعه ۱۹ مرداد به وقت تهران، از طریق کانال‌های رسمی این شرکت در توییچ و یوتیوب منتشر خواهد شد.

 

هنوز در مورد این‌که ماهیت نخستین تریلر بازی Doom Eternal چگونه خواهد بود مطمئن نیستیم؛ با این حال همه امیدوارند که بتسدا به‌جای نمایش تریلری کوتاه، یک دموی نسبتاً طولانی را به نمایش بگذارد. اگر به خاطر داشته باشید، بازی Doom در جریان QuakeCon نمایش بسیار قدرتمندی داشت.

 

هنوز اطلاعات چندانی از بازی Doom Eternal منتشر نشده است و نمی‌توان انتظار عرضه‌ آن در سال ۲۰۱۸ را داشت. فعلا تا این حد می‌دانیم که این بازی قرار است شیاطین بیشتری را در خود داشته باشد. در تیزر کوتاه بازی شاهد حضور محیط‌هایی شبیه زمین بودیم.


برچسب ها: بازی Doom Eternal

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

بندای نامکو که یکی از معتبرترین ناشران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است، وظیفه پخش و توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از کشور‌های اروپایی به عهده گرفت.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب