Quantcast
لوکتو | تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد

توسط مبین احمدی در تاریخ 16 مرداد 1397
تاریخ انتشار نخستین تریلر بازی Doom Eternal مشخص شد

بازی Doom Eternal دنباله بازی Doom است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تعداد زیادی از طرفداران را به تحسین وا داشت. این بازی در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی بتسدا در E3 2018 با انتشار تیزری کوتاه معرفی شد و همان موقع سازندگان وعده دادند که در جریان برگزاری QuakeCon در ماه آگوست ۲۰۱۸، جزئیات بیشتری را در رابطه با این بازی منتشر کنند.

 

ساعاتی پیش ناشر بازی تایید کرد که نخستین تریلر از گیم‌پلی بازی Doom Eternal روز جمعه این هفته، یعنی دهم آگوست (۱۹ مرداد) در جریان یک لایو استریم، به نمایش گذاشته خواهد شد. این لایو استریم قرار است مستقیما در جریان برگزاری نمایشگاه QuakeCon 2018 (که از هجدهم تا بیست و یکم مردادماه دایر است) پخش شود.

 

کمپانی بتسدا اعلام کرده که این تریلر، رأس ساعت ۸:۳۰ شب جمعه ۱۹ مرداد به وقت تهران، از طریق کانال‌های رسمی این شرکت در توییچ و یوتیوب منتشر خواهد شد.

 

هنوز در مورد این‌که ماهیت نخستین تریلر بازی Doom Eternal چگونه خواهد بود مطمئن نیستیم؛ با این حال همه امیدوارند که بتسدا به‌جای نمایش تریلری کوتاه، یک دموی نسبتاً طولانی را به نمایش بگذارد. اگر به خاطر داشته باشید، بازی Doom در جریان QuakeCon نمایش بسیار قدرتمندی داشت.

 

هنوز اطلاعات چندانی از بازی Doom Eternal منتشر نشده است و نمی‌توان انتظار عرضه‌ آن در سال ۲۰۱۸ را داشت. فعلا تا این حد می‌دانیم که این بازی قرار است شیاطین بیشتری را در خود داشته باشد. در تیزر کوتاه بازی شاهد حضور محیط‌هایی شبیه زمین بودیم.


برچسب ها: بازی Doom Eternal

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب