Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War – ثانوس تلاش کرد تا گامورا را نجات دهد
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War – ثانوس تلاش کرد تا گامورا را نجات دهد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War – ثانوس تلاش کرد تا گامورا را نجات دهد

درحالیکه همهی قهرمانان فیلم Avengers: Infinity War در حال جمع شدن در کنار یک‌دیگر بودند، قلب داستان این فیلم بر روی رابطهای ناموفق و غم انگیز میان ثانوس و گامورا متمرکز بود. در ابتدا این‌گونه به نظر میرسد که ثانوس به غیر از ایجاد تعادل در کهکشان، به چیز دیگری اهمیت نمیدهد و یا اینکه گامورا هیچگونه احساسی به پدر نسل‌کش خود ندارد اما این فیلم با به تصویر کشیدن رابطه این‌دو خلاف این موضوع را ثابت کرد. آنتونی روسو (Anthony Russo) یکی از دو کارگردان این فیلم به همراه نویسندگان آن، استفن مکفیلی (Stephen McFeely) و کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) در مورد رابطه، این دو شخصیت و تم بسیار خوبی که فیلم در زمان کشته شدن ثانوس توسط گامورا در Knowhere ایجاد میکند، با یک‌دیگر به صحبت پرداختهاند.

 

مکفیلی در این‌باره گفت:

«این‌جا زمانی است که ثانوس برای تست میزان علاقه گامورا به خودش از این روش استفاده میکند و عکس العمل گامورا به او میگوید که دختر خواندهاش به او اهمیت میدهد.»

 

روسو اضافه کرد:

«به نظر من این یکی از جالب ترین کارهایی است که ثانوس انجام میدهد و شما متوجه میشوید که او یک زندگی شخصی دارد، یک زندگی احساسی که برای او مهم و بااهمیت است. ثانوس در نظرخود، برای نجات رابطهاش با گامورا در حال تلاش است. آن‌ها یک جدایی را تجربه کردهاند. او عاشق دخترش است. ثانوس به دنبال راهی است که به او بفهماند پیوندی میان آنها وجود دارد که به وسیله آن به یک‌دیگر عشق میورزند.»

 

بدون شک با توجه به اولین لحظه دیدار ثانوس و گامورا رابطه آنها نوعی پیچیده و خاص از عشق است. ثانوس هنگامی که به سیاره او میرسد نیمی از افراد سیاره، از جمله خانواده گامورا را میکشد و سپس او را به عنوان دخترش با خود میبرد.

مارکوس نیز در مورد رابطه پیچیده ثانوس و گامورا گفت:

«چیز مهمی که علاوه بر به آغوش کشیدن او (گامورا) و بردن او همراه با خودش وجود دارد این است که هم ثانوس و هم گامورا چیز خاصی را در یک‌دیگر میدیدند. او یک محافظ است. حتی اگرچه او خطر و تهدید را ایجاد کرد اما همواره راهی را برای گامورا و به منظور صحبت کردن با ذات طبیعیش فراهم میکند.»

 

در نهایت، هنگامی که برای بار آخر، ثانوس به گامورا پیشنهاد می‌دهد که به او بپیوندد، گامورا باز هم دست رد به سینه او می‌زند و این کار او باعث می‌شود تا ثانوس از همیشه برای رسیدن به هدف او مصمم‌تر بشود و حتی تنها فردی را که دوست دارد، فدا کند.

 

نظر شما درباره رابطه ثانوس و گامورا چیست؟ فیلم Avengers: Infinity War هم‌اکنون برای دانلود و به صورت دیجیتال در دسترس است.

 


برچسب ها: mcu - Avengers Infinity War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلم Ant-Man and the Wasp و ارتباط آن با فیلم Avengers 4

فیلم Ant-Man and the Wasp سکانس میان تیتراژ شگفت‌انگیزی دارد که باعث ایجاد سوالات زیادی درباره ارتباط آن با MCU شده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 16 مهر 1397

مهم ترین فیلم های نیمه دوم سال 2018

با رسیدن به اواخر سال 2018، سینما نیز به روزهای داغ خود نزدیک می‌شود و تعدادی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین فیلم‌های سال، در نیمه دوم آن اکران می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

عارفه رهقی - 15 مهر 1397

ترسناک ترین فیلم سال 2018 کدام است؟

فیلم Hereditary یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک امسال است و سازندگان آن مدعی هستند که این فیلم، ترسناک‌ترین فیلم سال است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 03 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب