Quantcast
لوکتو | احتمال بازگشت لوییس سی کی به تلویزیون
ورود عضویت

احتمال بازگشت لوییس سی کی به تلویزیون

توسط مبین احمدی در تاریخ 17 مرداد 1397
احتمال بازگشت لوییس سی کی به تلویزیون

سال پیش شبکه اف‌ایکس در پی انتشار اخباری در رابطه با آزار جنسی چند زن، توسط لوییس سی‌کی (Louis CK)، ارتباطاتش را با این فرد به‌طور کلی قطع کرد. فعالیت سی‌کی در شبکه اف‌ایکس تنها به کارگردانی و ایفای نقش در سریال Louie محدود نمی‌شد و وی تهیه‌کننده اجرایی سریال‌های Baskets و Better Things نیز بود.

 

جان لندگرف (John Landgraf) مدیر عامل شبکه FX، در مصاحبه‌اش با وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی، در پاسخ به سوالی در مورد احتمال بازگشت این کمدین مشهور به تلویزیون گفته است که عملی شدن چنین اتفاقی ممکن است دست او نباشد:

به نظرم بازگشت سی‌کی به تلویزیون می‌تواند بستگی به آن زنی داشته باشد که این اتهامات را به او زد؛ باید دید که آیا سی‌کی می‌تواند مشکلاتی که برای این زن به‌وجود آورده را برطرف کرده و مسئله را حل کند یا خیر. همه چیزهایی که لوییس سی‌کی به انجام آن‌ها متهم شده، به قبل از دوران شروع کارش با ما بر می‌گردد. طی این هشت سال که با او روی چندین مجموعه کار کردیم، تجربه‌های فوق‌العاده‌ای با هم داشتیم. با این حال من فکر می‌کنم که زمانش رسیده که آن زن، داستان‌های نگفته‌اش را بازگو کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟


برچسب ها: Louis CK

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

علاقه بازیگر Superman به ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher

بتازگی هنری کویل (Henry Cavil) بازیگر نقش Superman اعلام کرده تمایل دارد به ایفای نقش گرالت در سریال The Witcher بپردازد، با لوکتو همراه باشید

احسان علی جعفری - 18 مرداد 1397

مستر چیف یکی از شخصیت‌ های اصلی سریال Halo خواهد بود

به نظر می‌رسد مستر چیف یکی از شخصیت‌های اصلی سریال Halo که شبکه Showtime قرار است آن را بسازد خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 17 مرداد 1397

فصل هشتم سریال Homeland، فصل پایانی آن خواهد بود

تهیه کنندگان سریال Homeland از به پایان رسیدن داستان این سریال در فصل هشتم خبر داده‌اند، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید

اشکان عظیمی - 16 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب