Quantcast
لوکتو | برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت
ورود عضویت

برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 17 مرداد 1397
برای تجربه بازی Fortnite روی نینتندو سوییچ نیازی به اشتراک آنلاین نخواهید داشت

به نظر می‌رسد نینتندو از بازیکنان عناوین رایگان (Free-to-Play) نخواهد خواست که برای ادامه تجربه کردن بازی‌هایشان سرویس اشتراک آنلاین نینتندو سوییچ (Switch Online) را بخرند.

 

قرار است سرویس آنلاین نینتندو سوییچ ماه آینده عرضه شود و بیشتر بازی‌های آنلاین بدون خرید این اشتراک دیگر کار نخواهند کرد. این اطلاعات را از قبل می‌دانستیم.

 

تنها سوالی که باقی مانده بود این بود که آیا نینتندو این‌ کار را با عناوین رایگان هم خواهد کرد یا نه. با این که نینتندو هنوز به طور رسمی و دقیق این موضوع را تایید نکرده، بسیاری از بازیکنان متوجه شده‌اند که بند رفع مسئولیت خاص در صفحه فروشگاه الکترونیکی بسیاری از بازی‌های رایگان پرطرفداری که فعلا برای نینتندو سوییچ در دسترس هستند وجود ندارد.

 

صفحه فروشگاه بازی Fortnite، بازی Paladins و عناوین رایگان دیگری که بدون ارتباط اینترنت کار نمی‌کنند به بازیکنان اخطار نمی‌دهد که بعد از عرضه سرویس Switch Online، دسترسی به بازی را از دست خواهند داد.

 

از طرف دیگر عناوینی مثل بازی Splatoon 2 و بازی Minecraft که حالت آنلاین هم دارند، این اخطار را نشان می‌دهند: «نیازمند حساب کاربری نینتندو. قابلیت‌های آنلاین تا زمان عرضه سرویس Switch Online در سال ۲۰۱۸ رایگان خواهند بود.» 

این نکته را اعضای فروم ResetEra در تاپیکی که در آن مشغول بحث و گمانه زنی در مورد تصمیم نینتندو برای آینده این بازی‌ها بودند کشف کرده‌اند.

 

به عبارت دیگر، به نظر می‌رسد نینتندو قرار است به بازیکنان بازی Fortnite، بازی Paladins و عناوین رایگان دیگر نینتندو سوییچ اجازه دهد بدون داشتن اشتراک Switch Online به بخش چندنفره این بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

 

البته این احتمال هم وجود دارد که نینتندو صرفا هنوز این بند را به صفحه فروشگاه آنلاین این عناوین اضافه نکرده باشد، هرچند چنین جیزی بعید است. در هر صورت رسانه‌های مختلف در این مورد از نینتندو سوال کرده‌اند و باید تا پاسخ رسمی‌شان منتظر بمانیم.

 

سرویس آنلاین نینتندو سوییچ در سپتامبر (ماه میلادی آینده) عرضه خواهد شد. قیمت این اشتراک چهار دلار در ماه خواهد بود و علاوه بر قابلیت بازی آنلاین، امکانات دیگری مثل ذخیره کردن بازی‌ها روی سرویس ابری و دسترسی اینترنتی به بازی‌های کنسول NES را هم خواهد داشت.


برچسب ها: Nintendo Switch - Fortnite - Paladins

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

معرفی نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ، جدیدترین کنسول از شرکت ژاپنی نینتندو است. با کنسول نینتندو سوییچ بیشتر اشنا شوید.

عماد عامری - 05 آبان 1396

بازی Mega Man 11 معرفی شد

شرکت کپکام با انتشار تریلری، رسما از این بازی رونمایی کرد. با لوکتو و تماشای اولین تریلر این بازی همراه باشید.

حسام افرومند - 14 آذر 1396

بازی Stardew Valley به زودی برای پلی استیشن ویتا عرضه خواهد شد

استودیو ConcernedApe عرضه این بازی برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا در سال ۲۰۱۸ را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 18 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنید
Nintendo Switch

دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب