Quantcast
لوکتو | وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد
ورود عضویت

وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 17 مرداد 1397
وب سایتی برای رفع ایرادات بازی PUBG راه اندازی شد

بر طبق نظر سازندگان بازی PUBG، این بازی پتانسیل‌های بالایی دارد که ایرادات نرم‌افزاری و باگ‌های گوناگون جلوی شکوفا شدن آن را گرفته است. مطمئنا توسعه دهندگان، از زمان نسخه Early Access بازی تا به امروز راه زیادی را برای اصلاح بازی طی کرده‌اند، اما این کافی نیست و شما نیاز به یک رایانه بسیار قدرتمند برای اجرای درست بازی پابجی دارید. 
حال شرکت PUBG Corp و Bluehole که توسعه دهندگان بازی PUBG محسوب می‌شوند، وبسایتی با نام FixPUBG راه انداخته تا طرفداران این بازی را در جریان بروزرسانی‌های سه ماه آینده بازی قرار دهند. 
بر طبق اطلاعات بدست آمده از این وبسایت، ایراداتی مثل فریم‌دراپ، لود نشدن درست تکسچر‌ها، مشکلات سرور، مشکلات ابزار ضد تقلب و … در این سه ماه مرتفع خواهند شد تا بازیکنان بتوانند تجربه‌ای مناسب از این بازی را داشته باشند. 
این کمپین به شرح جزییات این بروزرسانی‌ها پرداخته است و می‌توان امیدوار بود که ابتدای فصل پاییز، بازی PUBG بالاخره از ایرادات ریز و درشت خلاص خواهد شد. 
بازی PUBG و سازندگانش مي‌دانند که اگر ایرادات بازی هرچه سریعتر رفع نشوند، احتمال باختن به Fortnite وجود دارد. عنوانی که روی رایانه‌های ضعیف‌تر به خوبی اجرا می‌شود و یکی از بدون باگ‌ترین بازی‌های این روزها به حساب می‌آید.


برچسب ها: PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

علت نام‌ گذاری بازی Doom Eternal به جای Doom 2

استودیو id Software ه این که چرا ادامه ریبوت بازی Doom که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد Doom 2 نام‌گذاری نشد اشاره کرد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 27 مرداد 1397

نینتندو سوییچ با کیفیت تصویر 4K؟

شایعه شده است که در سال 2019 شاهد عرضه نسخه‌ای از کنسول نینتندو سوییچ با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K خواهیم بود. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 28 مرداد 1397

بازی Overwatch را آخر این هفته به صورت رایگان تجربه کنید

شما می‌توانید از پنج‌شنبه - 23 اگوست (1 شهریور) - بازی Overwatch را بر روی تمام پلتفرم‌ها به صورت رایگان تجربه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب