Quantcast
لوکتو | نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت
ورود عضویت

نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مرداد 1397
نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

درحالیکه سرنوشت بسیاری از شخصیتهای دنیای مارول پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War و اعمال ثانوس نامشخص باقی مانده است، وبسایت وولچر از بازگشت قطعی برخی از این شخصیتها در فاز بعدی دنیای سینمایی مارول خبر داده است. براساس این گزارش، شخصیتهای نیک فیوری با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و ماریا هیل با بازی کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) در فیلم Spider-Man: Far From Home برای مقابله با شخصیت میستریو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و کمک به مردعنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holand) بازخواهند گشت. البته سونی پیکچرز هنوز حضور جکسون و یا اسمالدرز را در این فیلم تایید و یا تکذیب نکرده است.

 

همچنین این گزارش در حالی منتشر شده است که طی ماههای گذشته نیز حضور شخصیت نیک فیوری با استایلی متعلق به دهه 90 در فیلم مورد انتظار Captain Marvel که در ماه مارچ سال آینده اکران میشود، تایید شده است. از دیگر بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home که فیلمبرداری آن اکنون در اروپا در حال انجام است میتوان به جیکوب بتالون (Jacob Batalon)، زندایا (Zendaya) و تونی رولوری (Tony Revolori) اشاره کرد. تا به امروز جزییات دقیقی از داستان این فیلم منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تمرین رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش در فیلم Sherlock Holmes 3

رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) در جدیدترین توییتش از تمرین برای ایفای نقش شرلوک در Sherlock Holmes 3 سخن گفته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مرداد 1397

ویل اسمیت دو فیلم Bad Boys 3 و Bright 2 را قبل از Suicide Squad 2 بازی می کند

ویل اسمیت (Will Smith) قبل از ایفای نقش در فیلم Suicide Squad 2، دو فیلم Bad Boys For Life و Bright 2 را بازی خواهد کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 مرداد 1397

افتتاحیه ۱۲۶ دلاری فیلم جدید کوین اسپیسی

فیلم جنایی-درام Billionaire Boys Club پس از انتشار آن در سرویس VOD در ماه گذشته، روز جمعه اکران خود را در ده سینما سینما آغاز کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب