Quantcast
لوکتو | نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت
ورود عضویت

نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مرداد 1397
نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

درحالیکه سرنوشت بسیاری از شخصیتهای دنیای مارول پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War و اعمال ثانوس نامشخص باقی مانده است، وبسایت وولچر از بازگشت قطعی برخی از این شخصیتها در فاز بعدی دنیای سینمایی مارول خبر داده است. براساس این گزارش، شخصیتهای نیک فیوری با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و ماریا هیل با بازی کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) در فیلم Spider-Man: Far From Home برای مقابله با شخصیت میستریو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و کمک به مردعنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holand) بازخواهند گشت. البته سونی پیکچرز هنوز حضور جکسون و یا اسمالدرز را در این فیلم تایید و یا تکذیب نکرده است.

 

همچنین این گزارش در حالی منتشر شده است که طی ماههای گذشته نیز حضور شخصیت نیک فیوری با استایلی متعلق به دهه 90 در فیلم مورد انتظار Captain Marvel که در ماه مارچ سال آینده اکران میشود، تایید شده است. از دیگر بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home که فیلمبرداری آن اکنون در اروپا در حال انجام است میتوان به جیکوب بتالون (Jacob Batalon)، زندایا (Zendaya) و تونی رولوری (Tony Revolori) اشاره کرد. تا به امروز جزییات دقیقی از داستان این فیلم منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب