Quantcast
لوکتو | نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت
ورود عضویت

نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مرداد 1397
نیک فیوری و ماریا هیل در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور خواهند داشت

درحالیکه سرنوشت بسیاری از شخصیتهای دنیای مارول پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War و اعمال ثانوس نامشخص باقی مانده است، وبسایت وولچر از بازگشت قطعی برخی از این شخصیتها در فاز بعدی دنیای سینمایی مارول خبر داده است. براساس این گزارش، شخصیتهای نیک فیوری با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و ماریا هیل با بازی کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) در فیلم Spider-Man: Far From Home برای مقابله با شخصیت میستریو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و کمک به مردعنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holand) بازخواهند گشت. البته سونی پیکچرز هنوز حضور جکسون و یا اسمالدرز را در این فیلم تایید و یا تکذیب نکرده است.

 

همچنین این گزارش در حالی منتشر شده است که طی ماههای گذشته نیز حضور شخصیت نیک فیوری با استایلی متعلق به دهه 90 در فیلم مورد انتظار Captain Marvel که در ماه مارچ سال آینده اکران میشود، تایید شده است. از دیگر بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home که فیلمبرداری آن اکنون در اروپا در حال انجام است میتوان به جیکوب بتالون (Jacob Batalon)، زندایا (Zendaya) و تونی رولوری (Tony Revolori) اشاره کرد. تا به امروز جزییات دقیقی از داستان این فیلم منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد

گای پیرس در فیلم Bloodshot همبازی وین دیزل خواهد بود، برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 مرداد 1397

اطلاعات جدیدی از سریال Halo منتشر شد.

آقای Gary levin مدیر برنامه شبکه Show Time در مصاحبه با IGN این سریال را بسیار بزرگ و عمیق عنوان کرده است. 

احسان علی جعفری - 16 مرداد 1397

دیو باتیستا دیزنی را به کناره‌گیری از فیلم Guardians 3 تهدید کرد

بازیگر محبوب شخصیت درکس در فیلم‌های Guardians of the Galaxy گفته است که اگر دیزنی از فیلمنامه جیمز گان در Guardians 3 استفاده کند، از فیلم کنار خواهد کشید. با لوکتو همراه شوید.

مبین احمدی - 16 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب