Quantcast
لوکتو | گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد
ورود عضویت

گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 مرداد 1397
گای پیرس برای بازی در فیلم Bloodshot وارد مذاکره شد

طبق اخبار منتشر شده، گای پیرس (Guy Pearce) برای بازی در فیلم Bloodshot که وین دیزل (Vin Disel) ایفاگر نقش اصلی آن است، وارد مذاکره شده است. پیرس در این فیلم جانشین مایکل شین (Michael Sheen) خواهد شد که چندی پیش به دلیل تداخل برنامههای کاری و مشکلات خانوادگیاش از این پروژه خارج شد. دیو ویلسون (Dave Wilson) کارگردانی این فیلم را که انتظار میرود شروع یک فرنچایز چندگانه باشد، برعهده دارد.

 

 این فیلم براساس سری کمیک بوک The Valiant ساخته میشود و داستان آن حول شخصیت ریموند گریسون (Raymond Garrison) ملقب به بلادشات جریان دارد که به وسیله نانوتکتونولوژی از مرگ بازگشته است و از فقدان حافظه رنج میبرد. ریموند در کنار تلاشش برای یادآوری شخصی که بوده است، با کمک گروهی به نام چینساو (Chainsaw) کم کم متوجه میشود که به چه سلاحی تبدیل شده است. نیل اچ. موریتز (Neal H. Moritz) تهیه کننده سری The Fast and the Furious، تهیه کننده این فیلم است و دن مینتز (Dan Mintz) که پیش از این در پروژه فیلم Iron Man3 با گای پیرس همکاری داشته است، به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت.

 

پیرس به زودی در فیلمهای Domino ساختهی برایان دیپالما (Brian De PalmaMary Queen of Scots و در سریال جدید شبکه نتفلیکس یعنی The Innocents دیده خواهد شد.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب