Quantcast
لوکتو | آیا دیزنی فیلم Guardians of the Galaxy را ریبوت می کند؟
ورود عضویت

آیا دیزنی فیلم Guardians of the Galaxy را ریبوت می کند؟

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 17 مرداد 1397
آیا دیزنی فیلم Guardians of the Galaxy را ریبوت می کند؟

دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر نقش Drax در دنیای سینمایی مارول (MCU) به تازگی در توییتر از کار کردن برای دیزنی و مارول ابراز انزجار کرده و تهدیده کرده است که در صورت عدم استفاده دیزنی از فیلمنامه جیمز گان (James Gunn)، نویسنده و کارگردان دو قسمت اول Guardians of the Galaxy در قسمت سوم، از این فیلم کناره‌گیری خواهد کرد. او اگرچه اعلام کرده که حاضر است طبق قرارداد در قسمت سوم بازی کند، اما رفتار دیزنی با جیمز گان را ناپسند و مشمئزکننده دانست و علاوه بر متهم‌کردن این کمپانی به حمایت از نژادپرستان سایبری، کار کردن با یک فیلمنامه جدید را ظلم در حق جیمز گان عنوان کرد.

 

اگرچه توییت‌های بسیار قدیمی جیمز گان در طی یک کمپین کاملا هدف‌دار توسط طرفداران ترامپ برملا شدند تا زندگی او را نابود کنند، اما آیا Guardians of the Galaxy، به جیمز گان و ستارگان خوش‌نام خود برای موفقیت نیاز دارد؟ آیا این فیلم می‌توانید بدون این بازیگران ادامه پیدا کند؟ آیا اگر شخصیت‌های نگهبانان کهکشان که تقریبا همه آن‌ها در پایان Avengers: Infinity War کشته شدند، برای ادامه فیلم ضروری هستند؟ آیا تماشاگران به خاطر این گروه ستارگان به سینما می‌روند؟ اگر ستارگان پس از پایان فیلم‌برداری، رفتاری غیرحرفه‌ای نشان دهند چه می‌شود؟

 

باید این نکته را در نظر داشت که تیم نگهبانان کهکشان در کامیک‌بوک‌های مارول، به شش کاراکتری که در دنیای سینمایی مارول دیده‌ایم، محدود نمی‌شود و می‌توان آن‌ها را با تیم جدیدی ساخت. حتی در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 نیز با رهبران Ravagers آشنا شدیم که در واقع در کامیک‌بوک‌های Guardians of the Galaxy، اعضای اصلی گروه نگهبانان کهکشان بودند و مارول می‌تواند داستانی درباره روزهای جوانی آن‌ها تعریف کند.

Guardians of the Galaxy

از این نظر، مارول نه تنها می‌تواند فیلم‌نامه جیمز گان را کنار بگذارد، بلکه بازیگران فعلی نیز که مشخصا از اخراج گان ناراضی هستند، می‌توانند از بازی در قسمت سوم کنار گذاشته شوند. هم‌چنین، دنیای سینمایی مارول با فیلم Avengers 4 می‌تواند دنیایی جدید را به نمایش بگذارد. تمام شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول در کامیک‌ها در برهه‌ای تغییر کرده‌اند و این فرصت در فیلم‌های سینمایی نیز ممکن است. ممکن است ما در نسل جدید شاهد مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و هالک جدیدی باشیم و این اتفاق برای نگهبانان کهکشان نیز می‌تواند رخ دهد. همچنین، مارول اکنون فرانچایزهای چهار شگفت‌انگیز و X-Men را نیز در اختیار دارد و می‌تواند آن‌ها را در دنیای سینمایی مارول معرفی کند.

 

در واقع، دنیای سینمایی مارول به چنان برند قدرتمندی تبدیل شده که می‌تواند نسلی جدید را معرفی کند که شامل کاراکترهای جدید است و در عین حال مخاطبان خود را حفظ کند، مخصوصا که این کمپانی در زمینه بازاریابی فیلم‌های خود تخصص بسیار زیادی دارد. در نتیجه، با توجه به پتانسیل عظیم کامیک‌بوک‌های مارول، بعید نیست که شاهد چنین اتفاقی در دنیای سینمایی آن نیز باشیم.

 

نظر شما چیست؟ چه اتفاقی برای نگهبانان کهکشان رخ می‌دهد؟ آیا دیزنی باید جیمز گان را بازگرداند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: mcu - guardians of the galaxy

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame

پس از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame در هفته گذشته تئوریهای جذاب و جدیدی از طرفداران این فیلم منتشر شده است که به هفت مورد از آن‌ها می پردازیم. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 27 آذر 1397

فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1397

چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب