Quantcast
لوکتو | فیلم Avengers: Infinity War – پیش زمینه داستانی Black Order از فیلم حذف شده است
ورود عضویت

فیلم Avengers: Infinity War – پیش زمینه داستانی Black Order از فیلم حذف شده است

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 20 مرداد 1397
فیلم Avengers: Infinity War – پیش زمینه داستانی Black Order از فیلم حذف شده است

بدون شک فیلم Avengers: Infinity War شخصیتهای قابل بحث زیادی را دارد اما بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول همواره پیش از اکران این فیلم، امیدوار بودند که اطلاعات مختلفی در مورد اعضای Black Order ارائه شود اما همانطور که مطمئنا میدانید چنین اتفاقی در طول فیلم رخ نداد و از پیشینه داستانی هیچ یک از اعضای این گروه رونمایی نشد. اگرچه این در حالی است که جو روسو (Joe Russo) کارگردان این فیلم اعلام کرده است که در نسخه ابتدایی فیلمنامه قرار بود که توضیحات بیشتری در مورد هر یک از اعضای این گروه در طول فیلم داده شود. روسو در این‌باره گفت:

«در نسخههای ابتدایی و پیش نویس فیلمنامه ما به پیشینههای داستانی هر یک از اعضای Black Order پرداخته بودیم اما مشخصا فیلم بسیار شلوغ میشد و دنبال کردن آن نیز متقابلا با سختی همراه میشد. در کتابها، یک پیشینه داستانی میان شخصیتهای پروکسیما و کوروس وجود دارد، آنها با یکدیگر ازدواج کردهاند و تنها اشاره کوچکی که به این موضوع در فیلم شده است، لحظه تلاش هردوی آنها برای بدست آوردن یکی از سنگهای بی نهایت و واکنش پروکسیما به زخمی شدن کوروس توسط ناتاشا است.»

تیم نایبها و ستوانهای ثانوس با یک معرفی تقریبا ترسناک وارد دنیای سینمای مارول شدند، آنها اولین بار در لحظات مقابله با اعضای تیم انتقام‌جویان به منطور به دست آوردن سنگهای بینهایتی که توسط دکتر استرنج و ویژن حمل میشدند، به مخاطبین معرفی میشوند. اعضای گروه Black Order بسیار خوب طراحی شده بودند و بسیار فوق العاده در لحظات مختلف اکشن فیلم به نظر میرسند اما چیزی که مشخص است، این است که فیلم از یاد کردن نام برخی از آنها غفلت کرده است. نام اعضای این تیم به شرح زیر است: Corvus Glaive، Proxima Midnight، Ebony Maw و Cull Obsidian.

فیلم Avengers: Infinity War هم اکنون برای دانلود و به صورت دیجیتال در دسترس است. هم‌چنین، فیلم Ant-Man and the Wasp هم اکنون در حال اکران است و از دیگر فیلمهای آینده دنیای سینمایی مارول میتوان به فیلمهای Captain Marvel، چهارمین فیلم سری Avengers و Spider-Man: Far From Home اشاره کرد که به ترتیب در تاریخ 17 اسفند 1397 (9 مارچ 2019)، 13 اردیبهشت 1398 (3 می 2019) و 12 تیر 1398 (3 جولای 2019) اکران خواهند شد.


برچسب ها: Avengers Infinity War

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب