Quantcast
لوکتو | افتتاحیه ۱۲۶ دلاری فیلم جدید کوین اسپیسی
ورود عضویت

افتتاحیه ۱۲۶ دلاری فیلم جدید کوین اسپیسی

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 28 مرداد 1397
افتتاحیه ۱۲۶ دلاری فیلم جدید کوین اسپیسی

فیلم جنایی-درام Billionaire Boys Club که کوین اسپیسی (Kevin Spacey)، انسل الگورت (Ansel Elgort) و تارون اجرتون (Taron Egerton) ستارگان آن هستند، پس از انتشار آن در سرویس VOD در ماه گذشته، روز جمعه اکران خود را در ده سینما سینما آغاز کرد که افتتاحیه آن تنها با ۱۲۶ دلار فروش همراه شد. میانگین فروش این فیم در هر منطقه ۶۰٬۱۲ دلار بوده است و با توجه به میانگین ارزش هر بلیط که ۲۷٬۹ دلار است، فروش آن در برخی مناطق حتی کمتر از دو بلیط بوده است. همچنین اگرچه عناوینی که ابتدا در سرویس VOD منتشر می‌شوند همواره عملکرد چشم‌گیری را در باکس آفیس ندارند، اما در این مورد و در خوش بینانه ترین حالت فروش فیلم Billionaire Boys Club این آخرهفته به ۱۰۰۰ دلار برسد که مطمئنا بدترین عملکرد میان نقش آفرینی‌های کوین اسپیسی در گیشه خواهد بود.
اما رابرتز (Emma Roberts)، جرمی اروین (Jeremy Irvine)، کری الویس (Cary Elwes)، جود نیلسون (Judd Nelson) و بیلی لورد (Billy Lourd) دیگر بازیگران این فیلم هستند که براساس کلابی به همین نام در کالیفرنیای جنوبی در دهه ۱۹۸۰ ساخته شده است.
سرنوشت فیلم Billionaire Boys Club نیز به دنبال رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی همانند دیگر آثاری که او در پروژه آنها حضور داشته است، در حاله‌ای از ابهام قرار داشت چرا که او توسط شبکه نتفلیکس و ریدلی اسکات (Ridley Scott) به ترتیب از سریال House of Cards و فیلم  All the Money in the World کنار گذاشته شد و حضورش در این فیلم نیز می‌توانست اثرمنفی بر استقبال مخاطبین داشته باشد. با این حال Vertical Entertainment در اوایل تابستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آنها این فیلم را بر روی سرویس VOD و در سینماها منتشر خواهند کرد هرچند که این تصمیم، بسیار سخت و حساس بوده است.
سازندگان درباره حضور اسپیسی در این فیلم گفته بودند که ما امیدوار هستیم که اتهامات ناراحت کننده‌ای که مربوط به رفتار و شخصیت یک فرد می‌شوند، لطمه‌ای را به اکران و انتشار فیلم وارد نکند. کسی که در زمان ساخت فیلم که به دو سال و نیم قبل بازمی‌گردد، حضورش در این پروژه به صورت عمومی اعلام نشده بود و نقش کوچکی را در فیلم Billionaire Boys Club ایفا کرده است. در نهایت، ما امیدوار هستیم که مخاطبین ذهن خود را باز کنند و اتهامات شایسته سرزنش در مورد گذشته یک شخص را به تمام عوامل و بازیگران کنونی فیلم ربط و گسترش ندهند.
فیلم Billionaire Boys Club در مناطقی مانند فونیکس، مینیاپلیس، نیواورلان، میامی، فلوریدا و ساراسوتا اکران شده است و حضوری در سینماهای دو شهر لس آنجلس و نیویورک نداشته است.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب