Quantcast
لوکتو | دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد
ورود عضویت

دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 29 مرداد 1397
دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد

دیو باتیستا (Dave Bautista) بازیگر سری Guardians of the Galaxy که این اواخر درصدر منتقدین دیزنی برای اخراج جیمز گان (James Gunn) کارگردان این فرنچایز قرار داشت، امروز با انتشار توییتی طعنه آمیز در صفحه توییتر خود، از دیزنی برای انجام این کار تشکر کرد. باتیستا که ایفاگر نقش درکس نابودگر در دو فیلم ابتدایی این سری و فیلم Avengers: Infinity War بوده است، ماه گذشته با انتقاد از اخراج گان از این پروژه اعلام کرد که در زمان مناسب، حرف‌هایی بیشتری را برای گفتن خواهد داشت. وی در اواخر ماه جولای نیز توییت زیر را برای حمایت از جیمز گان منتشر کرد:
گان یکی از دوست داشتنی‌ترین، دلسوزترین و بهترین افرادی است که من تا به حال ملاقات کرده‌ام. او نجیب و مهربان است و عمیقا به افراد و حیوانات اهمیت می‌دهد. او اشتباهاتی مرتکب شده است. همه‌ ما مرتکب اشتباه می‌شویم. من با آنچه که برای او در حال رخ دادن است، راحت نیستم.
گان به دلیل برخی از توییت‌های قدیمی‌اش که زمان انتشار آنها به قبل از حضور او در دنیای محافظین کهکشان بازمی‌گردد، با وجود عذرخواهیش از دنیای سینمایی مارول کنار گذاشته شده است. به گزارش فاکس نیوز، توییت‌های گان به دنبال مخلافت‌ها و انتقادهای شدید وی از دونالد ترامپ مجددا منتشر و عمومی شدند. دیزنی گان را در تاریخ ۲۰ جولای اخراج کرد و پس از آن آلن هورن (Alan Horn) رییس استودیوی والت دیزنی با انتشار بیانیه‌ای در اینباره گفت:
نگرش‌های تهاجمی و بیانیه‌ای هایی که به دنبال توییت‌های جیمز به وجود آمدند، غیرقابل دفاع و متناقض با ارزش‌های استودیوی ما هستند و ما مجبور بودیم که ارتباط کاری خود را با او قطع کنیم. 
دیو باتیستا به همراه دیگر بازیگران این مجموعه نیز با نوشتن نامه‌ای از این کارگردان حمایت و برخی افراد نیز مانند روزن بار (Rosanne Bar) و تد کروز (Ted Cruz) وی را محکوم کردند.
 


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Guardians of the Galaxy
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Guardians of the Galaxy: Vol. 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب