Quantcast
لوکتو | اطلاعاتی از حالت Battle Royal بازی Dying Light منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعاتی از حالت Battle Royal بازی Dying Light منتشر شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 30 مرداد 1397
اطلاعاتی از حالت Battle Royal بازی Dying Light منتشر شد

چند وقتی هست که شرکت‌ها و استودیو‌های مختلف در تلاش هستند تا با ساخت بازی‌های Battle Royal، به رقابت با بازی‌های معروف این سبک مانند PUBG و یا Fortnite بپردازند. حال استودیو Techland با تایید وجود چنین قسمتی در بازی Dying Light، می‌خواهد ما را با روی دیگر این سکه آشنا کند. همانطور که می‌دانید این بازی زامبی محور است و شما باید با زامبی‌ها در طی روز و شب مبارزه کنید. حال قرار است به همین موضوع چاشنی Battle Royal اضافه شود. این بخش که Bad Blood نام دارد به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی از طریق استیم در ماه سپتامبر به صورت Early Access متشر می‌شود. همچنین Global Playtest بازی نیز طی هفته‌ پیش رو در دسترس قرار خواهد گرفت.
با اینکه این بازی Early Access است، اما می‌توانید با خرید بسته Founder به قیمت ۲۰ دلار از محتویات ویژه‌ای برخوردار بشوید. به عنوان مثال با خرید این بسته 1000 Blood Bucks که پول رایج در بازی است و چند اسکین ویژه به شما تعلق می‌گیرد.

در این بازی ۱۲ بازیکن داخل سرور‌های Dying Light: Bad Blood قرار می‌گیرند و به صورت PvP و PvE به مبارزه با زامبی‌های داخل نقشه با استفاده از اسحله‌های متفاوت می‌پردازند.
همچنین Techland اعلام کرده است که به حمایت این بازی در طولانی مدت می‌پردازد و نسخه‌های کنسولی‌ آن‌ نیز همانند نسخه رایانه شخصی به صورت رایگان منتشر می‌شود.
اگر می‌خواهید سریع‌تر به تجربه این بازی بپردازید می‌تواند سوم شهریور (۲۵ اوت) تا چهار شهریور (۲۶ اوت) این بازی را به صورت ریاگان تجربه کنید. این بازی تنها برای کسانی که از در سایت ثبت نام کرده‌اند فعال خواهد شد.


برچسب ها: Dying Light

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب