Quantcast
لوکتو | گیمزکام ۲۰۱۸: بازی جدید استودیو سازنده Until Dawn معرفی شد
ورود عضویت

گیمزکام ۲۰۱۸: بازی جدید استودیو سازنده Until Dawn معرفی شد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 30 مرداد 1397
گیمزکام ۲۰۱۸: بازی جدید استودیو سازنده Until Dawn معرفی شد

همانطور که می‌دانید استودیو Supermassive Games یک استودیو مستقل است که توانست با ساخت و عرضه بازی Until Dawn برای پلی‌استیشن 4 به موفقیت چشمگیری برسد؛ اثری که بیشتر منتقدان و صاحب نظران این صنعت، امید زیادی به درخشش آن نداشتند؛ اما در زمان عرضه شاهد یک اثر خوش ساخت و با شخصیت پردازی خوب بودیم. حال این استودیو از پروژه بعدی خودش که باز هم در ژانر ترس است با نام The Dark Picture رونمایی کرد.
این اثر به صورت قسمت به قسمت توسط کمپانی Bandi Namco منتشر خواهد شد. همانند بازی Until Dawn، تصمیمات و واکنش شما باعث تغییر خط داستانی خواهد شد و تعیین می‌کند که چه کسی می‌میرد و چه کسی زنده می‌ماند.
هرکدام از قسمت‌های این مجموعه روایت‌گر داستان یک شخصیت است که قسمت نخست آن با نام The Man of Medan در زمان نامشخصی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد The Man of Medan درباره گروهی از اکتشاف‌گران غواص است که برای بررسی یک هواپیما به اعماق اقیانوس‌ سفر می‌کنند.
برخلاف بازی Until Dawn که به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد؛ مجموعه بازی The Dark Picture برای رایانه شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان ساخته و منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب