Quantcast
لوکتو | فیلم جدید و ترسناک جیمز گان امسال منتشر می شود
ورود عضویت

فیلم جدید و ترسناک جیمز گان امسال منتشر می شود

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 30 مرداد 1397
فیلم جدید و ترسناک جیمز گان امسال منتشر می شود

پیش از کنار گذاشته شدن جیمز گان (James Gunn) از پروژه فیلم Guardians of the Galaxy 3 توسط دیزنی، انتظار میرفت که گان با حضور در پنل سونی در جریان کمیک کان شهر سن دیگو، اتمام ساخت فیلم ترسناک و بدون عنوان جدیدی را اعلام کند که چنین نشد. حال سونی پیکچرز بهتازگی اعلام کرده است که این اثر همچنان در برنامه کاری آنها حضور دارد و در تاریخ 9 آذر 1397 (30 نوامبر 2018) اکران خواهد شد. الیزابت بنکس (Elizabeth Banks) ایفاگر نقش اصلی این فیلم خواهد بود و جکسون دان (Jackson Dunn)، دیوید دینمن (David Denman)، مریدیث هگنر(Meredith Hagner) و مت جونز (Matt Jones) دیگر ستارگان آن هستند.

 

تا به امروز اطلاعات چندانی از این فیلم بدون عنوان منتشر نشده است و تنها میدانیم که با یک اثر ترسناک رو به رو خواهیم بود که در ماه نوامبر اکران میشود. همچنین اخیرا مسئولین سونی پیکچرز در گفت و گو با اسکرین رنت تایید کردند که دیوید یارووسکی (David Yrovesky)، دوست قدیمی جیمزگان کارگردان این فیلم است و جیمز گان تنها به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور داشته است.

 

پس از آنکه جیمز گان به دلیل تعدادی از توییت‌های قدیمی‌اش که شامل شوخی‌های نامناسب با کودک آزاری و مبحث تجاوز میشدند، از دیزنی و پروژه فیلم محافظین کهکشان3 اخراج شد، پروفایل کاری او نه تنها متوقف نشد بلکه با توجه به آزاد شدن برنامه کاری‌اش بسیاری از استودیوها به دنبال جذب او برای ساخت آثار خود هستند. شایان ذکر است که بیش از 375 هزار نفر خواهان بازگشت او به صندلی کارگردان قسمت پایانی سری محافظین کهکشان بودند و از وی حمایت کردند. گان پس از وارد شدن به دنیای سینمایی مارول و ساخت اولین فیلم از مجموعه محافظین کهشکان، فیلم دیگری را کارگردانی نکرده است و به عنوان نویسنده نیز تنها نگارش فیلمنامه فیلم The Belko Expreiment به کارگردانی گرگ مکلین (Greg McLean) را برعهده داشته است.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب