Quantcast
لوکتو | چالش های هفته ششم (فصل پنجم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش های هفته ششم (فصل پنجم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 30 مرداد 1397
چالش های هفته ششم (فصل پنجم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاصی به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. چالش‌های دسته دوم برای کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند وجود ندارد و تنها در صورت خریداری Season Pass چالش‌های دسته دوم فعال خواهد شد.

 

همچنین شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید.

 

همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pass بودیم.

 

چالش‌های همگانی:

Deal headshot damage to opponents (500)  - (در این چالش باید با استفاده از تنفگ‌های رده شات‌گان، به میزان 500 واحد از سلامتی دشمنتان کم کنید) - 5 ستاره

 

Harvest building resources with a pickaxe (3,000)  - (در این چالش باید منابع  از جمله: چوب، سنگ و یا آهن جمع کنید و با آن‌ها خانه و یا هرچیز دیگری بسازید. یکی از راه‌های سریع‌تر حل کردن این چالش، ساخت ساز و سپس جمع کردن منابع در یک محدوده زمانی کوتاه است) - 5 ستاره

 

Search where the Stone Heads are looking (1) -  (این چالش، جزء چالش‌های سخت این هفته برای تمامی کاربران است. شما باید در این چالش سراغ سنگ‌های کله‌دار که در نقشه پخش شده‌اند بروید و ببینید به کجا نگاه می‌کنند. اما نگران نباشید؛ در ادامه موقعیت دقیق آن را برای شما نشان می‌دهیم.) - 10 ستاره

 

چالش‌های دارندگان   Battle Pass:

Search chests in Lonely Lodge (7)  - (در نقشه به منطقه یاد شده بروید و هفت صندوق را باز کنید) - 5 ستاره

 

Complete timed trials‌ (5) -  (در بازی مکان‌هایی مشخص شده قرار دارد که با مراجعه به آن‌ها باید در مدت زمانی کوتاه از نقطه‌های مکانی مشخص شده  رد شوید. در ادامه مکان‌های دقیق این چالش را نشانتان می‌دهیم.) - 5 ستاره

 

Minigun or Light Machine Gun eliminations (2) - در این چالش باید با استفاده  از یکی از سلاح‌های یاد شده، دو نفر را بکشید.) - 10 ستاره

 

Eliminate opponents in Tilted Towers  -  (در این چالش باید وارد منقطه یاد شده بشوید و سه نفر را بکشید) - 10 ستاره

 

 

جایزه برای انجام تمام چالش‌های این هفته: 5 هزار XP (فقط برای دارندگان Battle Pass که چهار چالش این هفته را انجام داده باشند)

 

 

سنگ‌ها به کجا نگاه می‌کنند؟ (Search where the Stone Heads are looking)

اگر می‌خواهیم طعم واقعی چالش را بچشید؛ می‌توانید این چالش را بدون کمک ما انجام دهید. اما اگر می‌خواهید سریع‌تر ۱۰ ستاره را دریافت کنید و یک Tier بیشتر شوید؛ می‌توانید به قسمت پایین منطقه Salty Springs بروید. در این منطقه  دو تپه قرار دارد که یکی از دیگری کوچک‌تر است. علامت ستاره دقیقا بر روی آن تپه کوچک قرار دارد. فقط فراموش نکنید که باید کمی آن‌ جا راه بروید تا علامت مورد نظر ظاهر شود. شایان به ذکر است که در صورت پیدا نکردن آن، به Stone Head که در آن‌جا قرار دارد دقت کنید و ببینید به کجا خیره شده است.

 

مکان مسابقات زمانی کجاست؟ (Complete timed trials‌)

 

 

این مکان‌ها را می‌توانید در بالا مشاهده کنید. در بعضی از قسمت‌ها ممکن است با کمبود زمان مواجه شوید که برای حل این مشکل می‌توانید از Bouncer بهره ببرید.

 

در انتها شایان ذکر است که ستاره نهایی (بعد از اتمام تمام چالش‌ها نمایان می‌شود) در Risky Reels و روی یکی از ماشین‌های ردیف اول قرار دارد.


برچسب ها: بازی Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دلایلی که نشان می دهند Xbox Scarlett کنسول قدرتمندی خواهد بود

مایکروسافت در اوایل نسل هشتم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و حال در نظر دارد تا به جبران اشتباهات بزرگ قبل خود بپردازد. بدون شک می توان انتظار داشت نسل بعدی کنسول کمپانی ردموندی فوق العاده خواهد بود و در این مطلب با دلایل آن آشنا می شویم. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397

چرا بازی Resident Evil 2 Remake باز هم ترسناک خواهد بود؟

مدت زیادی تا انتشار بازسازی بازی Resident Evil 2 نمانده است و در همین حال شاهد اشتیاق هواداران برای این بازی هستیم، اما در Resident Evil 2 Remake چه چیزی وجود دارد که هواداران را مشتاق می‌کند؟ با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397

بازی بعدی استودیو راکستدی چیست؟

استودیو راکستدی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال ساخت بازی Superman نیست، این موضوع حدس و گمان‌هایی را در مورد بازی بعدی آن‌ها ایجاد کرده است، در مقاله پیش رو به این حدس‌ها خواهیم پرداخت. با لوکتو همراه باشید.

میثم عبداللهی پور - 23 آذر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب