Quantcast
لوکتو | اولین تریلر بازی Life is Strange 2 منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر بازی Life is Strange 2 منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 31 مرداد 1397
اولین تریلر بازی Life is Strange 2 منتشر شد

پس از انتظارهای فراوان سرانجام اولین تریلر کامل بازی Life is Strange 2 منتشر شد که وعده‌ی اتفاقات دراماتیک مختلفی را به مخاطب خود می‌دهد. داستان این بازی در مورد دو برادر است که پس از یک اتفاق، مجبور می‌شوند محل زندگی خود در سیاتل را ترک و زندگی جدید خود را آغاز کنند. همانطور که در این تریلر می‌توانید ببینید، شان به همراه برادرش دنیل دیاز که به ترتیب ۱۶ و ۹ سال دارند، پس از یک درگیری مسلحانه با یک مامور پلیس مجبور می‌شوند که خود را به شهری در کشور مکزیک برسانند اما راه پیش روی آنها پر از خطراتی است که استحکام برادری و پیوند میان آنها را آزمایش می‌کند. تریلر این بازی را با هم می‌بینیم:

 

 

استودیوی Dontnod Entertainment، سازنده این عنوان با انتشار پستی در مورد این بازی گفته است:
زندگی در جاده بسیار سخت و خطرناک است. این دو برادر با انواع مختلفی از چالش‌ها در این سفر این خود مواجه خواهند شد که برادری آنها را مهک خواهد زد. با بازی کردن به عنوان شان، شما مجبور خواهید بود که تصمیمات سختی که از یک بازی Life is Strange می‌توان انتظار داشت را اتخاذ کنید و شما مجبور خواهید بود که با عواقب این تصمیمات خود زندگی کنید. این بازی بر روی رابطه این دو برادر، در کنار نیاز به راهنمایی و آموزش دنیل دیاز متمرکز است.
رائول باربت (Raoul Barbet) یکی از کارگردان‌های این عنوان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که آنها به همراه تیم اصلی‌شان به سختی تلاش کرده‌اند تا چیزی را که در بازی اول ساخته‌اند، حفظ کنند. بازی اصلی Life is Strange و عنوان Before the Storm که به اتفاقات پیش از آن می‌پردازد، داستان مکس و کلوی را روایت می‌کنند و اسپین آف یعنی Captain Spirit نیز روی پسری به نام کریس اریکسن متمرکز است.
همچنین جان بروک (Jon Brooke) مدیر عامل اجرایی کمپانی اسکوئر انیکس در بیانیه‌ای اعلام کرد که ساخت بازی Life is Strange 2 از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و مهم‌ترین عنوان این کمپانی در سال جاری خواهد بود.
پس از موفقیت چشم‌گیر و غافل‌گیر کننده بازی اول، ما می‌دانستیم که ساخت دنباله‌ای که به اندازه بازی اول قدرتمند و متقاعد کننده باشد، بسیار چالش برانگیز است. ما کاملا به تیم با استعدادی که در استودیوی دونت ناد حضور دارد، اطمینان داریم.
اولین قسمت از بازی Life if Strange 2 در تاریخ شش مهر ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.


برچسب ها: Life is Strange 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

ویدیو ۳۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 توسط یوبیسافت منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 آذر 1397

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 19 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 18 آذر 1397
۱


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب