Quantcast
لوکتو | عمر مجموعه Dark Souls به پایان رسیده‌ است؛ اما احتمال ادامه Tenchu وجود دارد
ورود عضویت

عمر مجموعه Dark Souls به پایان رسیده‌ است؛ اما احتمال ادامه Tenchu وجود دارد

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 01 شهریور 1397
عمر مجموعه Dark Souls به پایان رسیده‌ است؛ اما احتمال ادامه Tenchu وجود دارد

همانطور که می‌دانید بازی Sekiro: Shadows Die، جز جدیدترین اثر استودیو FromSoftware به حساب می‌آید. استودیویی که پیش از این عناوین بزرگ بسیاری مانند Dark Souls، Bloodborn و یا کمی قبل‌تر از آن Tenchu را ساخته و عرضه کرده است. 
حال در مصاحبه‌ای که سایت VG247 در پنل گیمزکام ۲۰۱۸ این استودیو داشته است؛ صحبت‌های جالبی رد و بدل شده است. این سایت در مصاحبه با یاسوهیرو کیتااو (Yasuhiro Kitao) درباره آینده کاری استودیو و همچنین ادامه مجموعه Tenchu و یا بازی‌های دیگری که برای پلی‌استیشن منتشر شده سوال پرسیده است. آقای یاسوهیرو کیتااو (Yasuhiro Kitao)  در اینباره می‌گوید:
“ما برنامه‌های متفاوت و جذابی برای ارائه عناوین جذاب و سرگرم کننده داریم. ما نمی‌خواهیم تنها خط داستانی بازی‌های شینوبی (Shinobi) محور را به جلو ادامه دهیم. اما همانطور که آقای میازاکی (Miyazaki) در مصاحبه‌های پیشین خود گفته است؛ مجموعه Dark Souls به پایان رسیده است.
در کل؛ ما می‌خواهیم به این تجربیات جدید ادامه دهیم و تنها بازی‌هایی که می‌خواهیم بسازیم را بسازیم. پس لطفا منتظر اخبار بیشتر باشید”.
البته با توجه به این صحبت‌ها نمی‌توان آینده کاری این استودیو را پیش بینی کرد. 
در اخباری که طی دو روز گذشته منتشر شده، ما با مجموعه Dark Souls Trilogy و همچنین تریلر‌ ۱۵ دقیقه‌ای از بازی Sekiro رو به رو شدیم. باید ببینیم که این استودیو در خلق جدیدترین اثرش موفق خواهد بود و یا با یک اثر تکراری رو به رو می‌شویم.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب