Quantcast
لوکتو | تصمیمات بازیکن تاثیر مستقیمی را بر پایان بازی Assassins Creed Odyseey می گذارد
ورود عضویت

تصمیمات بازیکن تاثیر مستقیمی را بر پایان بازی Assassins Creed Odyseey می گذارد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 01 شهریور 1397
تصمیمات بازیکن تاثیر مستقیمی را بر پایان بازی Assassins Creed Odyseey می گذارد

بازی مورد انتظار Assassins Creed Odyseey قرار است تا کمپانی یوبی‌سافت را وارد سطح جدیدی از بازی‌های جهان باز بکند و حضور ویژگی انتخاب تصمیم‌ها توسط بازیکن‌ها یک قدم بزرگ در این زمینه محسوب می‌شود. بازیکن‌ها قادر خواهند بود تا با انتخاب دیالوگ‌ها، چیزهای بیشتری را در مورد جهان بازی یاد بگیرند و به مدل و شیوه دلخواه خودشان به اتفاقات بازی پاسخ دهند و درحالی ‌که بسیاری از عناوین که امکان انتخاب تصمیم‌ها در آنها وجود دارد، به یک پایان مشابه ختم می‌شوند، در بازی Odyseey با چنین چیزی مواجه نخواهیم بود. 
جاناتان دومانت (Jonathan Dumont) کارگردان این بازی در گفت و گو با وبسایت Gamerant اعلام کرد که تصمیمات هر بازیکن در طول بازی روی پایانی که با آن مواجه می‌شود، تاثیر خواهد داشت.
ما نمی‌خواهیم که بازیکن‌ها نکته بزرگی از داستان را از دست دهند اما شما در طول بازی ممکن است با موارد جزیی مواجه شوید که شاید با تجربه شخصی دیگر متفاوت باشند و یا پایان بندی بازی حاوی تفاوت‌های کوچکی باشد. تصمیماتی که شما در طول مسیر اصلی بازی می‌گیرید، نحوه پایان بندی بازی، رابطه‌تان با شخصیت‌ها و دیگر موارد بازی را شکل می‌دهد.
دومانت در ادامه افزود که یوبیسافت امکان دروغ گفتن را برای بازیکن‌ها در این بازی فراهم کرده است و شما با کنترل شخصیت‌های الکسیوس و کاساندرا قادر خواهید بود که با پذیرش ریسک بالا دیگران را فریب دهید و در عوض آن جوایز مختلفی را دریافت کنید.
همچنین ما گزینه دروغ گفتن را در بازی داریم بنابراین اگر شما در حین انجام کاری دروغ بگویید، امکان گیر افتادن شما وجود دارد. این ویژگی جایزه‌های مختلفی را به شما ارائه می‌دهد.
طبق گفته یوبیسافت اتمام بازی Assassins Creed Odyseey بیشتر از نسخه قبلی آن یعنی Origins زمان نیاز خواهد داشت و بدون شک ویژگی انتخاب تصمیم‌ها نیز تاثیر به سزایی را روی آن دارد. یوبیسافت همچنین تایید کرد که بازی کردن به عنوان الکسیوس و یا کاساندرا تغییری را در روند بازی ایجاد نخواهد کرد چراکه خط داستانی و ماموریت‌های آنها مشابه یکدیگر است.
بازی Assassins Creed Odyseey در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (پنج اکتبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن4 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


برچسب ها: Assassins Creed Odyseey

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب