Quantcast
لوکتو | حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد
ورود عضویت

حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

توسط حسین غزالی در تاریخ 04 شهریور 1397
حضور شخصیت Evie Frye  در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

ایده جای دادن دو شخصیت قابل بازی به طور همزمان، آن هم در بازی Assassin's Creed: Syndicate  خیلی لذت‌بخش بود و می‌دانم که این اتفاق باعث شد تا حداقل، تجربه‌ای نو نسبت به نسخه‌های قبلی سری داشته باشیم. البته که این شخصیت، قرار نیست نقش مهمی در داستان بازی ایفا کند یا حتی قابل بازی باشد، اما شما می‌توانید با عضویت در Ubisoft Club ایوی فرای Evie Frye)) را به عنوان یکی از دستیار‌های مهم کشتی، استخدام کنید!

 

علاوه بر تمامی خاطراتی که در این میان زنده می‌شوند، حضور ایوی در کشتی شما مزایای ویژه خودش را نیز دارد! با داشتن ایوی فرای در کشتی، شما از قدرت بیشتری در مبارزات برخوردار خواهید شد و در حملات نیز می‌توانید ضربه‌های قوی‌تری به دشمنان وارد کنید. همچنین، همانگونه که در تصویر می‌بینید، قابلیت‌های ویژه دیگری در بازی از جمله تغییر ظاهر کشتی و خدمه در اختیار شما هستند تا به سبک و علاقه خودتان دریانوردی کنید.

 

 

بازی Assassin's Creed Odyssey به طور رسمی در تاریخ 5 اکتبر (13 مهرماه 1397) منتشر خواهد شد. عنوانی که ما را به دوران یونان باستان می‌برد و البته به جریان‌های قبل از تشکیل فرقه می‌پردازد. جایی که باید به همراه یکی از دو شخصیت قابل بازی، مسیر طولانی پیروزی یا شکست را زیر سایه انتخاب‌های مهم، یکسره طی کنیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شایعه: مدل بعدی ایکس باکس از دیسک پشتیبانی نخواهد کرد

مایکروسافت اعلام کرد که بر روی مدل جدیدی از ایکس باکس کار می‌کند بدین ترتیب شایعات بسیاری پیرامون این مدل شکل گرفته است، برای دریافت اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد

دنباله بازی ترسناک Until Dawn محصول سال ۲۰۱۵ احتمالا در دست ساخت است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397

فروش کم بازی Fallout 76 نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان

بازی Fallout 76 در هفته اول انتشارش حدود ۸۰ درصد فروش کمتری نسبت به بازی Fallout 4 در انگلستان داشته است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب