Quantcast
لوکتو | حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد
ورود عضویت

حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

توسط حسین غزالی در تاریخ 04 شهریور 1397
حضور شخصیت Evie Frye  در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

ایده جای دادن دو شخصیت قابل بازی به طور همزمان، آن هم در بازی Assassin's Creed: Syndicate  خیلی لذت‌بخش بود و می‌دانم که این اتفاق باعث شد تا حداقل، تجربه‌ای نو نسبت به نسخه‌های قبلی سری داشته باشیم. البته که این شخصیت، قرار نیست نقش مهمی در داستان بازی ایفا کند یا حتی قابل بازی باشد، اما شما می‌توانید با عضویت در Ubisoft Club ایوی فرای Evie Frye)) را به عنوان یکی از دستیار‌های مهم کشتی، استخدام کنید!

 

علاوه بر تمامی خاطراتی که در این میان زنده می‌شوند، حضور ایوی در کشتی شما مزایای ویژه خودش را نیز دارد! با داشتن ایوی فرای در کشتی، شما از قدرت بیشتری در مبارزات برخوردار خواهید شد و در حملات نیز می‌توانید ضربه‌های قوی‌تری به دشمنان وارد کنید. همچنین، همانگونه که در تصویر می‌بینید، قابلیت‌های ویژه دیگری در بازی از جمله تغییر ظاهر کشتی و خدمه در اختیار شما هستند تا به سبک و علاقه خودتان دریانوردی کنید.

 

 

بازی Assassin's Creed Odyssey به طور رسمی در تاریخ 5 اکتبر (13 مهرماه 1397) منتشر خواهد شد. عنوانی که ما را به دوران یونان باستان می‌برد و البته به جریان‌های قبل از تشکیل فرقه می‌پردازد. جایی که باید به همراه یکی از دو شخصیت قابل بازی، مسیر طولانی پیروزی یا شکست را زیر سایه انتخاب‌های مهم، یکسره طی کنیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

سیستم مورد نیاز بازی Devil May Cry 5 مشخص شد

استیم در جدیدترین بروزرسانی صفحه بازی Devil May Cry 5، سیستم موردنیاز بازی را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 شهریور 1397

بازی Wolfenstein 3 ساخته خواهد شد

پیت هاینز مسئول بخش بازاریابی استودیوی Bethesda ساخت بازی Wolfenstein 3 را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 24 شهریور 1397

ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

با توجه به اطلاعات جدید، سازندگان ازی Cyberpunk 2077 می‌خواهند ماموریت‌های جانبی بازی داستان‌هایی کامل و با پیچیدگی کافی داشته باشند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب