Quantcast
لوکتو | حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد
ورود عضویت

حضور شخصیت Evie Frye در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

توسط حسین غزالی در تاریخ 04 شهریور 1397
حضور شخصیت Evie Frye  در بازی Assassin's Creed Odyssey تایید شد

ایده جای دادن دو شخصیت قابل بازی به طور همزمان، آن هم در بازی Assassin's Creed: Syndicate  خیلی لذت‌بخش بود و می‌دانم که این اتفاق باعث شد تا حداقل، تجربه‌ای نو نسبت به نسخه‌های قبلی سری داشته باشیم. البته که این شخصیت، قرار نیست نقش مهمی در داستان بازی ایفا کند یا حتی قابل بازی باشد، اما شما می‌توانید با عضویت در Ubisoft Club ایوی فرای Evie Frye)) را به عنوان یکی از دستیار‌های مهم کشتی، استخدام کنید!

 

علاوه بر تمامی خاطراتی که در این میان زنده می‌شوند، حضور ایوی در کشتی شما مزایای ویژه خودش را نیز دارد! با داشتن ایوی فرای در کشتی، شما از قدرت بیشتری در مبارزات برخوردار خواهید شد و در حملات نیز می‌توانید ضربه‌های قوی‌تری به دشمنان وارد کنید. همچنین، همانگونه که در تصویر می‌بینید، قابلیت‌های ویژه دیگری در بازی از جمله تغییر ظاهر کشتی و خدمه در اختیار شما هستند تا به سبک و علاقه خودتان دریانوردی کنید.

 

 

بازی Assassin's Creed Odyssey به طور رسمی در تاریخ 5 اکتبر (13 مهرماه 1397) منتشر خواهد شد. عنوانی که ما را به دوران یونان باستان می‌برد و البته به جریان‌های قبل از تشکیل فرقه می‌پردازد. جایی که باید به همراه یکی از دو شخصیت قابل بازی، مسیر طولانی پیروزی یا شکست را زیر سایه انتخاب‌های مهم، یکسره طی کنیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب